HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Şarkıcı Seçil Çiftçi tarafından öldürülmüştü! Semih Sevim’in otopsi raporu kan dondurdu

İstanbul’da şarkıcı ve model Seçil Çiftçi tarafından öldürülen Semih Sevim’in otopsi raporu ortaya çıktı. Raporda, Sevim’in kafatası olmak üzere kol ve bacaklarında ölümcül kırıklar olduğu açıklandı. Rapora göre Sevim, beyin kanaması ve boğulma sonucu hayatını kaybetti. Çiftçi’nin, Sevim’in kafasına şişeyle vurduğu, ardından demir çubukla kol ve bacaklarına vurarak kırdığı öğrenildi. Bu darbelerle kendinden geçen Sevim, Çiftçi tarafından kilotlu çorapla boğularak öldürüldü. İşte detaylar...

Şarkıcı Seçil Çiftçi tarafından öldürülmüştü! Semih Sevim’in otopsi raporu kan dondurdu

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Sancaktepe'de 1 Ocak'ta ormanlık alanda elleri ve ayakları bağlanmış kimliği belirsiz bir erkek cesedi bulunduğu ihbarını aldı. Jandarma olay yeri inceleme ekipleri, mantar toplamaya çıkan bir ailenin fark ettiği erkek cesedinin parmak izinden kimliğinin Semih Sevgi olduğunu belirledi. Yapılan ilk incelemenin ardından, ailesiyle irtibat kuruldu ve maktulün Tokat'ta ikamet ettiği, ancak kendisinden haber alınmadığı için ailesi tarafından kayıp ihbarında bulunulduğu tespit edildi.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

01

ÇELİŞKİLİ İFADELERİ ELE VERDİ

Semih Sevgi'nin İstanbul'da görüştüğü kişilerin ifadeleri, kullandığı sosyal medya hesapları ve PTS (Plaka Tanıma Sistemi) üzerinden öldürülmeden önceki iletişim ve hareket trafiği belirlendi. Olayda şüphesi olduğu değerlendirilenlere yönelik olarak 4 ayrı adreste eş zamanlı arama yapan Jandarma ekipleri; Semih Sevgi'nin eski kız arkadaşı şarkıcı Seçil Çiftçi'nin çelişkili ifadelerinden şüphelendi.

03

HER ŞEYİ İTİRAF ETTİ

Seçil Çiftçi'nin sosyal medya hesaplarından maktulü tehdit ettiği üzerine bulgular elde eden ve kaldığı evde uyuşturucu bulan ekipler Seçil Çiftçi'yi gözaltına aldı. Seçil Çiftçi'nin ifadesinde eski erkek arkadaşı Semih Sevgi ile ayrıldıklarını, ancak kendisini rahatsız etmeye devam ettiğinden aralarında çıkan kavgada öldürdüğünü, sonra cesedi babası ile birlikte Sancaktepe'de ormanlık alana bıraktıklarını itiraf etti.

sarkici-secil-ciftinin-isledigi-cinayette-yeni-detaylar_5831_dhaphoto8

'DEFALARCA VURDUM'

Çiftçi'nin ifadesinde, "Tartışmanın büyümesi üzerine sandalyenin kırık demir bacağıyla defalarca vurdum. Külotlu çorabı boğazına sardım ve sıkıca çektim. Hayatını kaybedince babamdan yardım istedim. Elleri ve ayakları bağlanmış cesedi ormanlık alana götürerek gömdük" dediği öğrenildi. Seçil Çiftçi ve babası çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

04

OTOPSİ RAPORU KAN DONDURDU

Habertürk'ün haberine göre, Semih Sevim’le ilgili beklenen otopsi raporu ortaya çıktı. Hazırlanan otopsi raporu tüyler ürpertti.

Adlı Tıp Kurumu tarafından hazırlanan otopsi raporunda maktul Semih Sevim’in ölümü “Genel beden travmasına bağlı yüz, kafatası ve ekstremite kırıklarıyla birlikte beyin kanaması ve bağla boğma sonucu meydana gelmiş olduğu” belirtildi.

02

SOL KOL VE SOL BACAĞINDA KIRIKLAR VAR

Ortaya çıkan detaylara göre, Sevim’in kafatasında ve yüzünde kırıklar oluştuğu belirtiliyor. İncelemede, Sevim’in sol kolu ve sol bacağında da vurulan sert darbelerle kırıldığı belirtiliyor. Kafasına aldığı darbeyle beyin kanaması geçirdiği belirtilen Sevim’in daha sonra boğma suretiyle öldürüldüğü açıklanıyor.

seçil1

KAFASINA ŞİŞE VURMUŞ

Ortaya çıkan bu detayların ardından, Seçil Çiftçi’nin Sevim’in kafasına şişeyle vurduğu iddia ediliyor. Ardından sandalyenin demir ayağıyla, Sevim’in kol ve bacaklarına vurarak kırdığı iddia ediliyor.

En Çok Aranan Haberler