'Satı’ya CHP’nin bir madalya takmadığı kaldı'

AK Parti Genel başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, "Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a yumruklu saldırı düzenleyen Hüseyin Satı'ya, CHP'li yöneticilerin bir madalya takmadığı kaldı" dedi

ANKARA (CİHAN)- Hüseyin Çelik, Twitter hesabından yaptığı değerlendirmede, "Başbakan Yardımcısı Sayın Bekir Bozdağ'a yumruklu saldırı düzenleyen Hüseyin Satı'ya, CHP'li yöneticilerin bir madalya takmadığı kaldı. Yaptığı saldırıdan pişman olmadığını söyleyen Hüseyin Satı, CHP'lilerin özel himayesine ve şefkatine! mazhar olduğu gibi serbest bırakıldı. Bırakın Sayın Kılıçdaroğlu'na, bir CHP'li milletvekiline yumruklu saldırı düzenleyen birisi serbest bırakılsaydı, CHP'liler sizce ne yapardı? Bir CHP'liye saldıran serbest bırakılsaydı, ne hükümetin yargıyı ele geçirdiği, ne de 'yandaş yargı' kalırdı. Neredesin ey siyâsî nezâket?" ifadelerine yer verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
ne olmuş baykalda inönüye atmışdı biraz demokrasiden anlayın bence atana sormalı neden atdın die şimdi bozdaga yumruk atmak isdeyen varmı desem edirneden karsa kadar kuyruk olur
bu yerden bitme adam kadar memleketi karıştıran biri daha çıkmaz ya ayagına diken batsa c.h.p. batırdı diyorsunuz bu ne korku bu ne kin kardeşim ayıptır insan yakanları alkışlıyan sizsiniz.
sayıl çelli bir madalyada sana lzım ehli hizmetkarsın
Neden C.H.P yi suçluyo.anlamıyoru.o tür saldırılar her zaman kınanıre öylede oldu.Peki sen ne yaptın,reyhaNLI İLE gezi direnişindeki ölen kişiler için.
Diğer Haberler