'Sevgilimi keserken ağladım'

İsrail basını, Tel Aviv'de bir Türk tarafından işlendiği iddia edilen kan donduran cinayetle ilgili yeni detaylar yayımladı.

'Sevgilimi keserken ağladım'

İsrail'de Rumen sevgilisini öldürdükten sonra parçalara ayırıp bavula koymakla suçlanan ve dün çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Türk işçi A.D. korkunç cinayetin ardından yaşadıklarını anlattı.

İsrail basınında çıkan habere göre, 50 yaşındaki A.D. polise verdiği ifadede, "İki paket sigara içtim. Ne yapacağımı bilemedim... İlk önce o bana saldırdı. Bana inanmayacağınızdan korktum" dedi.

A.D. 45 yaşındaki sevgilisi I.D.'yi mutfak bıçağıyla keserken ağladığını sözlerine ekledi.

En az 18 aydır İsrail'de yaşadığı bildirilen A.D.'nin, sevgilisini ekonomik anlaşmazlık yüzünden öldürdüğü ve önceki gün Tel Aviv havaalanından Türkiye'ye kaçmaya çalışırken yakalandığı belirtilmişti.

Sevgilisini bavula sığmadığı için mutfak bıçağıyla parçalara ayırdığı iddia edilen A.D., I.D.'yi kendini savunmaya çalışırken yanlışlıkla öldürdüğünü öne sürmüştü.

I.D.'nin kafası ve diğer birçok organı gövdesinden ayrılmış haldeki vücudu, Cumartesi günü Tel Aviv'deki Haganah tren istasyonu yakınlarındaki bir bavulun içinde bulunmuştu. Olay yerindeki vücut parçaları üzerinden yapılan incelemeler sonucunnda kimlik tespiti yapılan kadının kafası ve ayakları ise halen kayıp.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Helal olsun hak edeni dilme yapacaksın kim bilir Orosbu ne yaptı ,Birde kaça bilseydin var ya kaymak gibi olurdu ...Faişelik için Türkiye de bulunan suyu bozuk o ülke insanlarına ibret olsun
Lan sen tam sapıtmışsın oğlum şayet israilleri korkutacağını zannediyorsan yanılırsın çünkü onlar gözünü kırpmadan çocuk öldürüyorlar bilesin.
testere filmini çokmu izledik.
acımadım madein israil.normal.ama kadında tip yok senin ben zevkini...
Diğer Haberler