HABER

Sokakta kalan kadının acı dramı: ''Allah sevdiği kuluna çektirirmiş!''

Bursa’da evsiz bir kadın, semt pazarlarında geceliyor. Çarşamba Pazarı'nda yere serdiği kartonun üzerinde battaniyesiyle sabahlayan 43 yaşındaki H.Ö.’nün yaşadığı sıkıntılara rağmen, "Allah sevdiği kuluna çektirirmiş, kimseden beklentim yok. Çok şükür böyle yaşamaktan mutluyum" demesi izleyenleri duygulandırdı.

Gece 03.00 sıralarında Bursa merkez Osmangazi ilçesi Çarşamba Kapalı Semt Pazarı’nda bir kadını yerde battaniyeye sarılmış halde gören gazeteciler, kendisine yardım etmek istedi.

''ALLAH SEVDİĞİ KULUNA ÇEKTİRİRMİŞ! KİMSEDEN BEKLENTİM YOK''

Soğuk ve yağmurlu gecede gazetecilerden sadece bir bardak sıcak çay isteğinde bulunan evsiz kadının hayata tutunma çabası görenlere duygu dolu anlar yaşattı. 43 yaşında olduğunu söyleyen çaresiz kadın, ’Allah sevdiği kuluna çektirirmiş. Kimseden bir beklentim yok" dedi.

Gazetecilerin çay ikram ettiği H.Ö. yardım isteğini de kibarca reddederek, "Çok şükür böyle yaşamaktan mutluyum" ifadelerini kullandı.

Screenshot_2

Screenshot_3

Screenshot_5

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
modern kölelik düzeninin olduğu bizim gibi 3. dünya ülkeleri için normal bçir durum.. ilk fırsatta kapatalist sistemden çıkıp sosyal devlet sistemine geçmeli emparyalizm egamonyasından çıkmalı sabit kur sistemine geçmeli yoksa çöküş kaçınılmaz
Allah yardımcısı olsun
Her şeyi Allaha bırakmayalım. Devlet bu insanlar için var.
Allah sevdiği kuluna çektirirmiş haline şükret sakın isyan etme ! tam da birilerinin işine gelen fikir ve inançlar .
Geri Dön