Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Tecavüz videosunu gösterip polise meydan okudu! “Yakalayabilirseniz beni yakalayın” dedi ve tutuklandı

  Polis Tayland’ın Bangkok yakınlarındaki Pathum Thani eyaletinde 17 yaşındaki bir kıza fiziksel ve cinsel saldırıda bulunan bir tecavüzcüyü tutukladı. Bir mağazanın güvenlik kamerasına cep telefonundaki tecavüz videosunu göstererek polise “Yakalayabilirseniz beni yakalayın” diyerek meydan okudu. Meydan okumasından saatler sonra yakayı fena halde ele verdi.

  Tecavüz videosunu gösterip polise meydan okudu! “Yakalayabilirseniz beni yakalayın” dedi ve tutuklandı

  Tayland’ta ismi açıklanmayan 17 yaşındaki bir kız 11 Ağustos’ta internet üzerinden tanıştığı bir adamla buluşarak cinsel saldırıya uğradı. Cinsel saldırının ardından ağır bir depresyon yaşayan 17 yaşındaki kız 29 yaşındaki Suppakarn "Ohm" Khansantier adlı tecavüzcü hakkında şikayette bulundu. Polis kendisini “Ohm” olarak isimlendiren adamı yakın markaja aldı ve alışveriş yapmak için gittiği bir mağazada kıskıvrak yakaladı.

  SUÇUNU İTİRAF ETTİ

  1

  Dört gün boyunca internet üzerinden konuştuktan sonra 17 yaşındaki kız ve Ohm buluşmaya karar verdi. Ohm buluşma yeri olarak evinin yakınındaki bir restoranı tercih etti ve tuvalete girme bahanesiyle genç kızı evine çağırarak içeride beklemesini istedi. Evine gelen genç kızın kollarını ve bacaklarını birbirine bağlayan saldırgan 3 saatten fazla süre cinsel saldırıda bulundu. Ayrıca şantaj yapmak için cinsel ilişki görüntülerini kaydetti.

  Olayın ardından Ohm bir mağazaya giderek cinsel ilişki videosunu göstererek polislere kendisini yakalamaya davet etti. İddiaya göre Ohm eylemini itiraf ederek internette konuşmaya başladıklarında saldırıyı planladığını söyledi. Kendisiyle tekrar seks yapmasıyla tehdit etmek amacıyla videoları kaydettiğini açıkladı.

  CEZASI BELLİ OLDU

  8

  Ohm, başka bir kişiye şiddet içeren bir eylemde bulunarak veya tehdit ederek cinsel saldırıda bulunarak Ceza Kanununun 276. Maddesini ihlal etmekle suçlandı. Cezası 4 yıldan 20 yıla kadar hapis ve 80.000 ila 400.000 baht arasında para cezası olacak.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler