KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Torunu olan 54 yaşındaki büyükanne kıvrımlı vücuduyla herkesi büyüledi! "Her zaman soyunmaya cesaret ederim"

  Toplumda hem genç hem de yaşlı kadınlar için farklı farklı kıyafet baskıları bulunuyor. Belirli bir yaştan sonra kadınların vücutlarının kapatılması gerektiği düşüncesi olgun kadınların rahatsız olduğu konular arasında yer alıyor. 54 yaşındaki bir büyükanne "Her zaman soyunmaya cesaret ederim" diyerek yaşına rağmen oldukça kıvrımlı olan vücudunu paylaştı.

  TikToker Gina, yayınladığı videolarda güvenle giydiği kıyafetlerinden kesitler paylaşıyor. 54 yaşındaki büyükanne fit vücudu ve bakımlı görünümü ile oldukça dikkat çekiyor. Paylaştığı videolarda müzik eşliğinde vücudunu gösteren Gina, gençlere taş çıkartıyor.

  Ekran görüntüsü 2023-03-14 113346

  Kısa bir süre önce yayınladığı videoda leoparlı bir bikini giyen Gina, müzikle uyumlu şekilde dans ederek vücudunu gösteriyor.

  Ekran görüntüsü 2023-03-14 113322

  İnsanlar, bu bikininin büyükanneyi "harika" gösterdiğini söylediler. Sosyal medya kullanıcıları Gina'nın yaşına rağmen oldukça fit olan fiziğinden etkilendiler ve yaşının ötesinde genç göründüğü için onu tebrik ettiler.

  Ekran görüntüsü 2023-03-14 113312

  Gina, geçen yıl yazdığı ilham verici bir gönderide hayatını düşündü ve şöyle dedi: "Yeni bir şeye başlamak için asla çok yaşlı değilsin. Sadece yap."

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler