Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Transparan iç çamaşırı takımıyla sıcaklıkları arttırdı! Sosyal medyayı alev alev yaktı

  Müstehcen anlarıyla çok izlenen Aşk Adası (Love Island) yarışmasının öne çıkan isimlerinden Arabella Chi yarışmanın ardından sosyal medyada popülerleşti. Fenomen isim 800 bini aşkın takipçisiyle İspanya’nın İbiza Adası’nda çekilen cesur pozlarını paylaştı. Fenomen ismin gönderisi kısa sürede hayranlarının beğenisini topladı.

  Transparan iç çamaşırı takımıyla sıcaklıkları arttırdı! Sosyal medyayı alev alev yaktı

  İngiltere’nin en çok izlenen realite şovlarından biri olan Aşk Adası (Love Island) programının eski yıldızlarından Arabella Chi, programdaki ününü sosyal medyaya taşıyarak fenomene dönüştü.
  Yarışmadaki müstehcen anları sayesinde adından söz ettirmeyi başaran Chi, programdaki cesur hareketlerini sosyal medyada da devam ettirdi.

  YORUM YAĞMURUNA TUTULDU

  1

  Sosyal medyadan duvara yaslanarak yeşil transparan iç çamaşırı takımıyla çekildiği pozlarını paylaşan Chi hayranlarının beğenisini kazandı. Fenomen ismin gönderisi kısa sürede binlerce beğeni ve yorum topladı.

  kap

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü Chi’nin güzelliğini öven yorumlarda birleşti. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, “Nasıl bu kadar muhteşem görünebiliyorsun?” yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Kesinlikle sana hayranım” yorumunu ekledi. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, “Altı o kadar küçük gibi yok gibi...” yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler