HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Tüylü dostlarınızın bayılacağı en rahatlatıcı kedi tarakları

"Kedimin mutluluğu ve sağlığı en büyük önceliğim." diyorsanız evcil hayvanınıza doğru bakımı sunmak için ihtiyacınız olan ürünlerden biri de kaliteli bir tarak! Basmalı modellerden fırçalara, ince seçeneklerden çift başlıklı ürünlere kadar en iyi kedi tarağı tavsiyelerimizi inceleyerek siz de kediniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Tüylü dostlarınızın bayılacağı en rahatlatıcı kedi tarakları

İçindekiler

  • 1. Pratik kullanım: Otomatik Temizlenen Kedi Köpek Tarağı
  • 2. Beğeni kazanan: Furminator Kısa Tüylü Kedi Tarağı
  • 3. Paslanmaz telli: Buffer Kedi Köpek Fırçası
  • 4. Kolay temizlenen: Staright Pet Bakım Fırçası
  • 5. Otomatik başlıklı: ATA HOME Kedi Köpek Otomatik Temizlenen Tuşlu Tüy Toplayıcı
  • 6. Parlak tüyler için: Ferplast Gro 5798 Çift Taraflı Kedi Tüy Fırçası
  • 7. Ekonomik bir seçim: Staright Slicker Kedi ve Köpekler için Pet Bakım Fırçası
  • 8. Süpürgeye takılabilir: Go İthalat Kedi Köpek Tüy Tarama Fırçası
  • 9. Su hazneli: LERECA 4'ü 1 Arada Kedi Mat Fırça
  • 10. Ergonomik sap tasarımı: Trixie Köpek ve Kedi Paslanmaz Tarak

Kedinizi düzenli bir şekilde tarayarak onu cansız tüylerden kurtarabilir, sağlıklı tüylerin gelişimini destekleyebilirsiniz. Ayrıca birlikte keyifli zaman geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Eğer siz de tüylü dostunuzun en iyisini hak ettiğini düşünüyorsanız en iyi kedi tarağı seçeneklerine hemen göz atabilirsiniz.

1. Pratik kullanım: Otomatik Temizlenen Kedi Köpek Tarağı


Tüylü dostlarınızın bayılacağı en rahatlatıcı kedi tarakları

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Otomatik Temizlenen Kedi Köpek Tarağı, kullanım sırasında patili dostunuzun derisinde yumuşak bir masaj hissi oluşturur. Ürünle düzenli tarama işlemi gerçekleştirildiğinde kedinizin tüy dökümünde ciddi bir azalma görülür. Peki, kedi tarağı nasıl kullanılır? Kedinizi sevilmekten hoşlandığı bölgelerden taramaya başlayabilirsiniz. Bu bölümler başı ya da çenesi olabilir.

Evcil hayvanınızı tararken tarağı çok fazla bastırmamaya ve aralarda onu severek motive etmeye dikkat edebilirsiniz. Dilerseniz kedinize kuru şampuan uygularken de basmalı kedi tarağını kullanabilirsiniz. Sonrasında otomatik kedi tarağının üst bölümündeki düğmeli kısma basarak biriken tüyleri taraktan kolayca temizleyebilirsiniz.

Ürünü İncele

2. Beğeni kazanan: Furminator Kısa Tüylü Kedi Tarağı


Tüylü dostlarınızın bayılacağı en rahatlatıcı kedi tarakları

Kediler, her ne kadar temizliğe düşkün canlılar olsalar da bakıma ihtiyaç duyarlar. Bakımlarının en büyük parçalarından biri ise düzenli olarak ihtiyacına uygun bir tarakla taranmaktır. Peki, kedi tarağı ne işe yarar? Kedi tarağı, kedinizin dökülmek üzere olan tüylerini toplar. Kedinin kürkünü yumuşatır ve kürkü su geçirmez yapar. Tüy tabanındaki bezlerin de uyarılmasını sağlar.

Ayrıca evcil hayvanınızla keyifli vakit geçirmenizin önünü açar. Eğer siz de bu işlevleri en iyi şekilde yerine getirecek, yüksek performanslı, kullananların beğenisini kazanan, kaliteli bir ürün arayışındaysanız tercihiniz Furminator Kısa Tüylü Kedi Tarağı olabilir!

Ürünü İncele

3. Paslanmaz telli: Buffer Kedi Köpek Fırçası


Tüylü dostlarınızın bayılacağı en rahatlatıcı kedi tarakları

Buffer Kedi Köpek Fırçası, paslanmaz telli oluşuyla uzun süreli kullanım vadeder. Kaliteli malzemelerle tasarlanan ürün, kedinizin tüylerinin evinize dökülmesinin önüne geçer. Her cins evcil hayvan için uygun olan tarak, yavru kedilerde bile güvenle kullanılabilir. Ürün yalnızca tarama amaçlı değil, patili dostunuza masaj yapmak ve onu sakinleştirmek amaçlı da tercih edilebilir.

Peki, kedi tarağı nasıl temizlenir? Kedi tarağını pratik ve hızlı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Bunun için ince bir aparat ya da çubuk kullanabilir, tarağın telleri arasındaki tüyleri kolayca çıkarabilirsiniz. Siz de kedinize taranmayı sevdirecek, kalitesiyle sizi memnun edecek bir ürün arayışındaysanız bu tarağa şans verebilirsiniz.

Ürünü İncele

4. Kolay temizlenen: Staright Pet Bakım Fırçası


Tüylü dostlarınızın bayılacağı en rahatlatıcı kedi tarakları

"Pratik, işlevsel ve kaliteli bir ürün arayışındayım." diyorsanız Staright Pet Bakım Fırçası tam da size göre! Ürünle kedinizi kolayca tarayabilir, tarama işleminin ardından basmalı kedi tarağını ölü tüyleri toplayan tuşlu mekanizma sayesinde zahmetsizce temizleyebilirsiniz. Bu sayede kedinizi tararken zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

Evcil hayvanınızın kürkünde bulunan ölü tüyleri tarak yardımıyla kusursuz şekilde temizleyerek kedinizin pırıl pırıl parlayan tüylere sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca yeni tüylerinin gelişimini de desteklemiş olursunuz. Siz de hem hesaplı hem dayanıklı bir tarak için ürünü tercih edebilirsiniz.

Ürünü İncele

5. Otomatik başlıklı: ATA HOME Kedi Köpek Otomatik Temizlenen Tuşlu Tüy Toplayıcı


Tüylü dostlarınızın bayılacağı en rahatlatıcı kedi tarakları

ATA HOME kedi ve köpek tüy toplayıcı tarak, evcil hayvan sahiplerinin yaşamlarını kolaylaştıran yenilikçi bir ürün. Beyaz ve pembe renk seçenekleriyle sunulan bu tarak, paslanmaz çelik kılları ve dayanıklı ABS plastik sapıyla dikkat çekiyor. Otomatik tuşlu temizleme sistemi sayesinde, evcil hayvanınızın tüylerini topladıktan sonra tek bir tuşla kolayca temizleyebileceğiniz ürün, hem size zaman kazandırır hem de temizlik işlemini zahmetsiz bir hale getirir.

Uzun ve kısa tüylü kedi ve köpekler için olan tüy toplama tarağının düzenli kullanımı tüy parlaklığını artırırken dökülme sorununu azaltır. Evcil hayvanınıza masaj yapma imkanı da sağlayan bu tarak, evcil hayvanınız için hijyenik bir ortam sağlarken, sizin için de pratik bir çözüm sunar.

Ürünü İncele

6. Parlak tüyler için: Ferplast Gro 5798 Çift Taraflı Kedi Tüy Fırçası


Tüylü dostlarınızın bayılacağı en rahatlatıcı kedi tarakları

Ferplast Gro 5798 Çift Taraflı Kedi Tüy Fırçası ile kedinize bakım yapmak hiç olmadığı kadar kolay! Ürünün çift başlıklı oluşu sayesinde kedinizin tüy uzunluğu fark etmeksizin rahatlıkla tarama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz paslanmaz çelik uçlu bölümü dilerseniz yumuşak kıllar bulunan kısmı tercih edebilirsiniz.

Ergonomik tutacak sayesinde konforlu bir tarama deneyimi yaşayabilirsiniz. Ürünü kullanırken bir taraftan kedinizi kaşıyabilir, ona masaj yapabilir ve onun keyfine keyif katabilirsiniz. Siz de evcil hayvanınızın tüy sağlığını desteklemek ve tüylerini ışıl ışıl hâle getirmek için tarağı deneyebilirsiniz.

Ürünü İncele

7. Ekonomik bir seçim: Staright Slicker Kedi ve Köpekler için Pet Bakım Fırçası


Tüylü dostlarınızın bayılacağı en rahatlatıcı kedi tarakları

Staright Pet Bakım Fırçası, evcil hayvan sahiplerinin aradığı kusursuz bir güzellik ve bakım ürünü. Evcil hayvanlarınızın tüylerindeki gevşek saçları yavaşça kaldıran ürün, tüy dökülme problemini minimuma indirir.

Kendi kendini temizleyen özelliği sayesinde, kullanım sonrası temizlik işlemi oldukça basit ve pratiktir. Bu fırçayı düzenli bir şekilde kullanarak evcil hayvanınızın daha sağlıklı ve parlak tüylere sahip olmalarını sağlarken aynı zamanda ev içindeki tüy dökülmesini de azaltabilirsiniz.

Ürünü İncele

8. Süpürgeye takılabilir: Go İthalat Kedi Köpek Tüy Tarama Fırçası


Tüylü dostlarınızın bayılacağı en rahatlatıcı kedi tarakları

"Süpürgeye takılabilir modeller arasında en iyi kedi tarağı hangisi?" diye soruyorsanız ihtiyacınız olan ürün Go İthalat Kedi Köpek Tüy Tarama Fırçası olabilir. Ergonomik tasarımıyla tüm kedi cinslerinin kullanımı için ideal olan ürün, minik dostunuzun cansız tüylerini kolayca temizlemenize yardımcı olur.

Süpürgeye entegre olması sayesinde tarağı ayrıca temizlemenize gerek kalmaz. Tüm tüyler elektrikli süpürgenizin haznesine hapsolur. Böylelikle eviniz tertemiz hâle gelir ve alerji riski azalır. Siz de aldığınıza hiç pişman olmayacağınız bir kedi tarağı tavsiye arayışındaysanız ürünle daha fazla zaman kaybetmeden tanışmalısınız.

Ürünü İncele

9. Su hazneli: LERECA 4'ü 1 Arada Kedi Mat Fırça


Tüylü dostlarınızın bayılacağı en rahatlatıcı kedi tarakları

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

LERECA 4'ü 1 Arada Kedi Mat Fırça'nın su hazneli tasarımı sayesinde kedinizi tararken hafifçe ıslatarak tüylerin uçuşmasının önüne geçebilirsiniz. Tarama işleminin yanı sıra kedinizi kaşıyabilir ve ona masaj yapabilirsiniz. Ayrıca ürünü yalnızca kediniz için değil; kanepe, koltuk veya halı gibi eşyalara dökülen tüylerini toplamak için de kullanabilirsiniz.

Silika ve ABS materyallerden üretilen cilt dostu tarağı evcil hayvanınız için güvenle tercih edebilirsiniz. Kaliteli materyallerden üretilen üründen uzun süre yüksek performans alabilirsiniz. Siz de minik dostunuzu asla incitmeyecek, kalitesiyle farkını ortaya koyacak bir tarak arayışındaysanız kedi bakım rutininizde bu ürüne yer verebilirsiniz.

Ürünü İncele

10. Ergonomik sap tasarımı: Trixie Köpek ve Kedi Paslanmaz Tarak


Tüylü dostlarınızın bayılacağı en rahatlatıcı kedi tarakları

"Bir kedi tarağı nasıl olmalı?" sorusuna tüm özellikleriyle iyi bir cevap olabilecek ürünlerden bir tanesi de Trixie Köpek ve Kedi Paslanmaz Tarak. Tarağın uçlarının özel yuvarlatılmış tasarımı tarama işlemi sırasında evcil hayvanınızın zarar görmesinin ve rahatsız olmasının önüne geçer.

Ürünün sapı kauçuk kaymaz materyallerden üretilir. Bu sayede konforlu bir tutuş sağlar. Tarak sık dişleriyle kedinizin karışmaya başlayan tüylerini kolayca açmanıza olanak tanır. Hem alt hem üst kürkte güvenle tercih edilebilir. Minimal tasarımıyla kolayca muhafaza edilir ve kalitesiyle uzun ömürlü kullanım sunar.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler