KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Uykusuzluk problemi çekenler buraya! Bu sprey ile 5 dakika içerisinde uyuyabilirsiniz

  Uyku vücudumuz için oldukça önem taşıyan ihtiyaçlarımız arasında bulunuyor. Birçok insan uykuya dalmakta zorluk çekiyor. Ancak uykuya dalmayı kolaylaştıran bazı etkili yöntemler bulunuyor. Uykusuzluğunuza çözüm arıyorsanız aşağıda yer alan spreyi deneyebilirsiniz.

  Uykusuzluk gün içerisinde yorgun düşmemize neden olarak en basit görevleri bile yapmamızı zorlaştırabiliyor. Yaşam kalitemizin oldukça düşmesine neden olan uyku problemlerini çözmek için ilk olarak stresten uzak durmak gerekiyor. Ardından temiz çarşaflar ve havalandırılmış bir oda ile uykuya dalma sürenizi kısaltabilirsiniz. Uzmanlar uyku problemi çekmemek için yatağa girdiğiniz anda telefonunuza bakmamanız gerektiğini de belirtiyor. Bu yöntemleri denediğinizde işe yaramadığını gördüyseniz aşağıdaki spreyi hazırlayarak uykusuzluğu rafa kaldırabilirsiniz.

  UYKUSUZLUĞU ÇÖZECEK SPREY TARİFİ

  Ekran görüntüsü 2022-10-03 100451

  Malzemeler

  • 5 damla portakal esansiyel yağı
  • 20 damla lavanta esansiyel yağı
  • Su
  • 2 çay kaşığı epsom tuzu

  Hazırlanışı

  Su dışındaki tüm malzemeleri cam bir sprey şişesine aktarın. Güzelce çalkalayarak malzemelerin birbirine karışmalarını sağlayın. Şişenin geri kalan kısmını suyla doldurun ve tekrar karıştırın. Hazırladığınız karışımı uyumadan 10 dakika önce yastığınıza 1-2 fıs olacak şekilde püskürtün.

  PAPATYA SPREYİ

  Ekran görüntüsü 2022-10-03 125406

  Malzemeler

  • 10 damla papatya yağı
  • 15 damla lavanta yağı
  • 2 çay kaşığı epsom tuzu
  • Su

  Hazırlanışı

  Malzemeleri sprey şişesine aktarın ve karıştırın. Üzerine su ekleyin ve tekrar karıştırın. Yatmaya gitmeden 15 dakika önce, spreyi yastığınıza sıkın. Böylece daha rahat bir uyku çekebilirsiniz.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler