HABER

YouTube çöktü mü? YouTube neden açılmıyor? YouTube ne zaman düzelecek?

Çok sayıda internet kullanıcısı tarafından bugün YouTube'a giriş konusunda sorun yaşandı. Bu nedenle sık sık YouTube çöktü mü sorusunun yanıtı merak edildi. Peki, YouTube neden açılmıyor? Kullanıcılar YouTube, Gmail, Drive ve diğer Google servislerine erişmekte sorun yaşadılar. Peki, YouTube ne zaman düzelecek? İşte detaylar...

YouTube çöktü mü? YouTube neden açılmıyor? YouTube ne zaman düzelecek?

İnternet kullanıcıları bugün gün içerisinde YouTube'a erişim konusunda sorun yaşadı. Bu nedenle YouTube çöktü mü sorusunun yanıtı araştırıldı. Video paylaşım sitesi YouTube, Google servisleri Gmail, Drive ve diğer Google servislerinde dünya genelinde erişim sorunu yaşandığı görüldü.

YOUTUBE ÇÖKTÜ MÜ?

YouTube dahil olmak üzere Google servisleri olan Gmail, Drive ve diğer Google servislerine Türkiye de dahil çok sayıda ülkeden erişim sağlanması konusunda sorun yaşandığı görüldü. Bu nedenle belirli bir süre YouTube'a erişim sağlanamadı. Video paylaşım sitesine girmek isteyen kullanıcılar, "Something went wrong..." yazısı ile karşılaştı.

YOUTUBE NEDEN AÇILMIYOR?

Son olarak Google, TeamYouTube Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada yaşanan sorunun farkında olduklarının altını çizerek kritik sorunu gidermek için çalıştıklarını açıkladı.

YOUTUBE'A NASIL GİRİLİR?

Yaşanan aksaklık sürecinde internet kullanıcıları YouTube'a giriş yapmanın yollarını aradı. Gmail'den çıkış yapılarak YouTube'a girilebildiği fark edildi.

YOUTUBE NE ZAMAN DÜZELECEK?

Son olarak Google servislerinin çalışma durumunu gösteren resmi siteye göre Gmail, YouTube ve Drive'ın da arasında olduğu servisler, normale döndü. İnternet kullanıcıları tarafından da YouTube'a yeniden erişim sağlanabildiği görüldü. Sorunun kaynağı ise tam olarak bilinmiyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön