Cemaat 'Gülen videoları' için harekete geçti

Bedduayla dalga geçen videolar internetten siliniyor...

Fethullah Gülen’in, yolsuzluk soruşturmasının ardından beddua ettiği sohbetle ilgili hazırlanan esprili videolar internetten kaldırılacak.

Milliyet gazetesinin haberine göre, Gülen’in “Allah hırsızı görmeden, hırsızı yakalayanın üzerine gidenlerin evlerine ateşler salsın” sözleri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın tepkisine neden olurken, sosyal medyada da gündeme oturdu. Pek çok internet sitesinde Gülen’in açıklamalarının efektlerle ve esprilerle süslenmiş versiyonlarına yer verildi.

Espri konusu olan bu videolar cemaati harekete geçirdi. Edinilen bilgiye göre, cemaate yakın basın yayın kuruluşları, Gülen ile dalga geçen videolardın kaldırılması için Youtube’a başvurdu. Youtube’a itirazlar “telif hakkı” gerekçesiyle yapıldı. İtirazları haklı bulan Youtube, pek çok videoyu yayından kaldırırken videoların yerine “Bu video, Samanyolu TV tarafından bulunulan bir telif hakkı talebi nedeniyle artık kullanılamıyor” ibaresi konuldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 246 yorum
Gülen bey bu ülkede sizin yüzünüzden ödenecekbir kuruşbile iki cihanda hesabı veremezsin.size hoca diyemicem şeytansınız.
abartmayın adam dua etti. size ne isteyen istediği yerde yaşar, kıskanmayın adamı. tamamını dinleyin öyle yorum yapın.sanki sizler dininizin gereklerini yapıyorsunuz.komşunuzdan haberi olmayan bir millet oldunuz .imkanınız olsa beş dakika durmaz vatanınızı terk edersiniz.uzatmayın kimseyede çamur atmayın .izlerde menfaatiniz için daha kötüsünü yaparsınız.
Vatan düşmanı âdi
Zavalli soytari geldigin yere bak, birde sana inanlara aciyorum, bir insanin kendine yaptigini kimse ona yapmazmis, cokkkk iyi oldu cokkkk
münafıklar ,bir gün asıl yüzünüz ortaya çıkacaktı. ve çıktı. siz kim Müslüman lık kim.PENSİLVANYALI AMERİCAN AJANI VAİZ (!)
ALLAH sizi bu topraklardan def eylesin inşallah.
zamanı gelince herkes bulunduğu makamı terk etmeli hocada artık yaşlandı ne dediğini bilmiyo
mülk allahındır cemaatlerin değil ama bu cemaat mülk için ülkesini bile satıyor . beddua ediyor lanet okuyor . hala bunların peşinden gidenlerin hiçmi aklı yok, dinini yaşamak için cemaat lazım değil allahla araya, aracımı konuyor bu cemaat.
ALLAH ÜLKESİNE ZAVAL VERENLERE CENAZE NAMAZI NASİP ETMESİN
ne oldu hoca efendi ve müridleri böyle bir duayla ancak alay edilirdi...
Ey hoca efendi, Youtube'den kendi videolarını kaldırabildin de neden peygamberimize hakaret eden videoları kaldıramadın ha????
ALLAHINDAN BUL ABD NIN KOPEGI.
sen bul belanı gerizekalı sen ne anlarsın hizmet hareketinden
asıl köpek sensin uğur
Hocanın hakkını yemeyelim, Milliyetçi MHP'nin yapamadığını yapıyor, Türki Cumhuriyetlerindeki çocuklara Türkçe şarkılar türküler öğretiyor; Türkçe Olimpiyatları gibi.
büyüklüğünü bir kez daha ıspatladın.
'28 şubat post modern darbenin yenilenmiş hali.Ne yani halkın seçtiği hükümeti düzmece belgelerle yıkıp Kılıçtarogluna hükümetmi kurduracaklar.Kılçtaroğlu o koltukta rahat oturup halkın yüzüne nasıl bakabilecek?
hay be yorumları okuyorumda daha 3 ay önce sayın hocam dediğiniz adama ne güzel saldırıyorsunuz be :) arkadaş bizim ne iki yüzlü cıkarcı halkımız varmıs ( %50 evde tutulan milyarlar )....
Youtubedan Türkiye Hükümeti bile bir videoyu zor kaldırıyor Eger Hocanın videoları hemen kalkıyorsa Ben gercekten Hoca ve ABD ittifağı olduguna inanmaya basladım
Allah'tan cemaat var. Yoksa hırsızlar yakalanmayacaktı. seninde farkın yokya. Müslümanlığı nasıl sattılar menfaatler öne çıkınca.
Gerçekten bu ülkeyi ve müslümanları seviyorsan korkmadan ülkene geri dönersin, eğer "rahatımdan olurum" diyorsan orada kaldığın sürece münafık kuşkusundan kurtulamazsın.
senin arkanda kılanacak namazımız amin diyecek duamız yoktur .yahudiye hoş görülü müslümanlara şedid ayetin tam tersi insan
Cemaat ve akp yani gerici sağcı zihniyet birbirine düştü sonuna kadar çatışın son merminiz son adamınız kalana kadar savaşın.Şu memeleket temizlensin artık...Güzel günler bekliyor bizi..
unutma gerisi berisi yok bu memleketin %75 i sağcı sen sadece avucunu yalayanlardan olursun hangi güzel günden bahsediyorsun chp mi mhp mi bdp mi sen hangi grubun destekleyenlerindensin
“ Münafıklar, Müminleri bırakıp kâfirleri dost edinirler, Allah’ı aldatmaya çalışırlar, namaza tembel tembel kalkarlar, Allah’ı pek az zikrederler, ne müminlerden yana ne de kâfirlerden yana olurlar, ikisi arasında bocalayıp dururlar.” (Nisa 139,142); “kötülüğü emreder, iyiliğe engel olurlar, elleri de sıkıdır” (Tevbe 67) “Yalancıdırlar, yeminlerini kalkan edinirler, insanları Allah yolundan alıkorlar, gösterişlidirler, süslü konuşurlar, her gürültüyü kendi aleyhlerine zannederler.” (Münafıkın 1-4)
ağzına sağlık
Boş laflar konuşacağına ayet-i kelamla cevap veren dostum ağzına sağlık
Hafızamızdan da silemezsiniz ya.Cemaatin kirli yüzünü gördük ya buda kazanç.
ağzına sağlık ettıgın bed duaya ınsallah tutar bed duan
inşallah kalkan ellerin aşağıya inmez. buz tutar kalırsın. bu milletin ahı senden ve senden sonraki neslinden çıksan diyeceğim ama beddua biz müminlere yakışmaz. o yüzden allaha havale ediyor bu millet seni.
YA EFENDİ GERÇEĞİ SÖYLEMEK GEREKİRSE SİZ YARATICI İLE OYNADINIZ YARADAN TEK DİN DEDİ SİZ YOK DİĞER DİNLERDE DİN DEDİNİZ YARADAN KURANI ÖĞRETİN DEDİ SİZ ŞARKI TÜRKÜ ÖĞRETTİNİZ YARADAN NAMAZ DEDİ NAMAZ ZATEN KİMSE KILMIYOR KILANA NE MUTLU AMA KILAMAYACAKSAN YALANDAN MÖÜSLÜMNA OLMA DEDİNİZ SİZİ UYARANLARA KASETLE ŞANTAJLA BOYUN EĞDİRDİNİZ HADİ BAKALIM ŞİMDİ YARATICI SİZİ ADİ VE ACİZ BIRAKIYOR DAHA BU BAŞLANGIÇ BİDE BU BEDDUALARIN KARŞILIUĞI VAR ELLE TUTULUR TEK BİR TARAFINIZ BİLE YOK TABİİ DİN ADINA ALLAH İÇİN İİ PARA KAZANIYOSUNUZ SÖMÜRÜLEN AFRİKADA BİLE PARA GÖTÜRDÜĞÜNÜZ YERLERİ HERKES BİLİR
Bizler seni hoca bilirdik birilerinin kafir bile olsa yardımına gidersin bildirdik, bu kızgınlığınızın sebebi ne hangi Müslüman bir diğerinin helakını isterki sen istiyorsun, hangi yolda önünüz tıkandıda bu duruma geldiniz Hocaammm yoksa vatanımızı milletimizi mi sattılar yoksa bizim haberimiz yokda bizleri düşmana mı teslim ediyorlar ne olduda bukadar kızgın beddualaredebiliyorsunuz varsa bildiğiniz bişey bütün milletimizle paylaşın paylaşında bedduaların çoğu sahibine kalanın birazı öbür dünyaya kalmadan biz gücümüzü gösterelim, yoksa artık biz Müslümanları bile ikileme düşürüyorsunuz..???
DÜRÜST BİR İNSAN... Çünkü yetimlerin, fakirlerin hakkını yiyen hırsızlara lanet ediyor. Eğer bu adamın yaptıklarına komplo diyorsanız, siz de hırsızları tasdikleyerek büyük suça ortak oluyorsunuz. Eğer ülkenin aydınlığa çıkmasını istiyorsanız, bırakın bu hırsızlar adalete hesap versinler.
Bir yerlerine mi battı acaba .hoca kılıklı şaklabanın.Canın yanıyorsa konuşmayacaksın.Hoca isen hoca olacaksın.
Dün mümtezar türküne yi dinledim adam prof ...yıllardır savunduğu görüşlerin şimdi tam aksini söylüyor... neden mi menfaatı çıkarı o sözlerde..aynen samanyolu bugün medyası ve zaman gazetisi de hepsini uydu alıcımdan sildim...allah sizin gibi döneklerin ellerine düşürmeden canımızı alsın hepiniz bir hiçsiniz
herkes haddini bilecek.başbakanın sözü.doğru söz. HERKES HADDİNİ BİLECEK.sağ eliyle götüren kimse sol eliyle yumruk yapıp diklenmeyecek.
Bu Ülkenın ekmeğini yiyen cemaat o ekmek haram olsun sizlere. Sizler bu ülkenin hizmetinde bulunmanız gerekirken ABD ajanı ile işbirliği yapıyorsunuz. Ama size akıl verenler sonra kuçağına alırlar içinizdende çıkartmazlar
Bu beduayı alan iflak olmaz.....İki yakası bir araya gelmez.Beduadan neden korkuyorsunuz ..iktidar sizde...
Hoca efendiye yakışmıyor bu yapılanlar.Çünkü sen din adamısın siyasetle ne alakan olur.Siyasete girmeye çalışıyorsa Bediüzzaman Said Nursi Hz.'nin siyasete neden girmediği ile ilgisi sözünü hatırlatırım.Çünkü siyasete giren kişinin kendisini koruyabilmesi ve ehl-i imanın siyasete girebilmesi için Hz.Ömer (r.a.) gibi bir imana sahip olması gerektiği ve Hz.Ömer'in (r.a.) imanının da fethettiği yerleri güneş gibi aydınlatacak kadar fazla olduğunu bilmesi gerekir.Bu polemiğe gerek yok.Yapılan bu olaylardan sonra zarar gören sadece ve sadece bizim müslüman insanlarımızdır.Bu olaylar son bulmalı.
Ne kaldırırlarsa kaldırsınlar bu adama en ufak bir sempatim kalmadı gerçek yüzünü gösterdi. Atalarımız demişler ya kel gözüktü biz de bu muhterem denen beyefendiyi tanımış olduk zaten bunun adamları Hanefi AVCI yı yaktıkları anda şüphelenmiştim ama bunlar gerçekten YEŞİL MASONLARMIŞ para için herşeyi satarlar bunu anladım. Bu vakitten sonra dersaneleri dahi dahi yetiştirse onlara bu ülkenin Türk ve müslüman evlatları ögrenci vermez.
allah seni yerin dibine soksun senin kadar cibiliyetsiz biri yok sen dedcalsin
:)))))))) seyrettimde kırıldım gülmekten tövbe yarabbi tövbe dalga geçmeyin olm ya adamla ayıp.
İzmirde 1 lira ekmek bugün 125 kuruş oldu. Euru,dolar fırladı. Fakirin ekmeğiyle oynayan CEMAAT . KUL HAKKINI nasıl ÖDEYECEKSİNİZ. İnşallah mağdur olan halkın bedduaları sizi yerin dibine batırır. ALLAH SİZİ KAHREDER
SEREFSİZLER TAYYİP HOCA SAYESİNDE İKTİDAR OLDU.NANKÖRLERİ YÜSZÜZLER. RÜŞVETCİ AKP LİLER. HADİ BUNDAN SONRA OLUNDA ÖRELİM BAKALIM. HOCA İSTEDİ ECEVİT İKTİDAR OLDU. HOCA İSTEDİ AKP OLDU. BUNDAN SONRA NAHH 350 MİLLET VEKİLİ. HIRSIZ RÜŞVETCİ AKP LİLER.UTANMAZ NANKÖR SEFERSİZLER. İSTANBULDA SARIGÜLÜN. BUNUDA İYİ BİLİN.SAHTEKAR MÜSLÜMANLAR.TAYYİP HOCANIZA SORUN BAKALIM OĞLUNUN GEMİCİKLERİNİ FATİH CEMAATIMI ALDI. TAYYİP KOYUNLARI. YÜZSÜZ HIRSIZLAR.
sizin aldıklarınız. ulan şu kadar burs bu kadar para vermezsen işlerin olmaz deyipte çaldıklarınız ha sizin makbuzunuz var onlar bağış ulan para topladınız banka kurdunuz faizle lobi işlettiniz iş yerleri açtınız ümmetin tek çocuğunu parasız okutmadınız tabi süper zekilr müstesna onlarıda size inanan ahmak insanların zayıf talebelerinden aldığınız para ile okuttunuz siz neden tayyibi başbakan yaptınız babanızın hayrına mı utanmadan konuşuyorsun bu millete parasız tek bişi yaptığını biri yazsın hele en pahalı okullar sizde en pahalı dersane sizde bu nası dini hizmet kurumu akllılar
HAH ŞÖYLE SADETE GEL RENGİNİ BELLİ ET MENFAATÇI ÜFÜRÜKÇÜLER TAYYİP OLMADI SARIGÜL ODA OLMAZSA BİR BAŞKASINI ARARSINIZ İLK GELEN TRENE BİNERSİNİZ SADAKAT SADECE TARİKATA VATAN MİLLET HİKAYE DEMİ
bu güne kadar nerdeydiniz dersanenize dokundu havlamaya başladınız. madem tayyip şerefsiz nankördü neden o kadar destekledi cemaat bunu . hepiniz aynısınız . rüşvetçi diyorsun cemaati de tayyip köşe yaptı
kaç yıldır birlikte yedinizde şimdi düşman oldunuz birbirinizi yiyorsunuz. Çıkarla başlayan dostluk çıkar bittiğinde biter bu kadar basit . cemaatin bir yere getirdikleri şimdi tayyip temizlemeye başlayınca bakalım kaç tanesi cemaate sahip çıkacak sahip oldugu koltuktan makamdan vazgeçmeyi göze alıp ben fetocuyum dicek. yazık dini savunursunuz ama en büyük günah olan kul hakkını yersiniz en iyinizden en kötünüze hepinizin ..
11 yıldır başbakan gece gündüz çalışıyor. 80 yılda yapılanlardan daha fazlası bu iktidar döneminde yapıldı. Üçüncü dünya ülkesi olmaktan kurtulduk.Sizler naptınız, milletinize ne kadar faydanız dokundu, çocukları devşirmekten ve çirkin, satılık amaçlarınız için çalıştırmaktan başka. İsrail için ne kadar beddua ettin, Irak'ta, Suriye'de,Filistin'de, Mısır'da ve dünyanın dört bir yanında müslümanlar hunharca katledilirken nerdeydin, sesin neden çıkmıyordu. İslam coğrafyası kimseden çekmedi satılık ruhlu memleket evlatlarından çektiği kadar. Onun ciğerini delen hançer hep kendi hançeri oldu.
Irakta Müslümanlar katledilirken Başbakanın Amerikan askerlerinin sağ salim evine dönmesi için ettiği duaları dinliyordu.. Suriyede ise Birbirlerini katletmeleri için muhaliflere silah vermesini izliyordu.. Aslında yok birbirlerinden farkları.. Ben sadece bütün bunlar apaçık ortadayken sizin bu başbakanı savunabilmenize şaşırıyorum...
kardeş ne kadar doru yorumlamişsin bu cematlerin yikdigi türkiye den ilk bedel ödemek icin benzini on üc lira daha pahali aldim yarinda l p g alacagim maf ettiler garibani bu din tücarlari
kardeş ağzına sağlık...Allah razı olsun
Diğer Haberler