KADIN

12 haziran Cuma _ Günlük burç yorumları

12 haziran Cuma _ Günlük burç yorumları

Haftanın son iş gününde Merkür geri hareketi sona erdi. Günlük burç yorumlarınızda düz seyrine başlayan Merkür etkilerini görebilirsiniz. Günlük burç yorumları haberimizin detayında yer alıyor.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç burçları Ay-Boşluk etkisi altında. Duygusal olarak sizi etkileyen, kendinizi güvende hissetmemenize yol açan her durumu hassasiyetle ele alabilirsiniz. Aslında haklı sebepleriniz vardır. Fakat dış dünyadaki insanların anlaması pek mümkün değildir. Boşluk etkisi altında sakin olmamızda yarar var. Boğa burçları Merkür, düz olarak seyrini sürdürecek. Huzursuzluk azalacak. Yeteneklerinizi değerlendirip, mali açıdan yeni girişimlerde bulunabileceksiniz. Venüs-Kuzey düğüm görünümü ihtiyaçlarımızın karşılanması, aile birlik ve bütünlüğümüz, geleceğimizin teminat altına alınmasında iş ve sağlık hayatımızın önemi çok büyük. Boşluk etkisi altında gerçekleşen bu görünüm, hem bütün bunların önemini hatırlatıyor ve hem de bizi mantıklı bir şekilde ilişkilerimize özen göstermeye çağırıyor. İkizler burçları geçtiğimiz 19 Mayıs tarihinden bu yana yöneticiniz Merkür gerilemekteydi. Şimdi rahatlıyorsunuz. Aile ilişkilerinde iletişim yönünde uyumlu ve birbirinizle konuşarak anlaşmaya çalışmak, huzursuzlukları geride bırakmak anlamında rahatlıyorsunuz. Ev taşıma, kiralama, satın alma gibi işlerinizi bitirebilirsiniz. Ofis açmayı düşünüyorsanız bununla ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Start vermek istediğiniz işlere ağırlık verebilirsiniz. Geri hareket süresince gözden geçirdiğiniz meseleleri yürürlüğe koyabilirsiniz. Yengeç burçları 12 Haziran-8 Temmuz tarihleri arasında Merkür düz seyirle ilerleyecek. Geçtiğimiz 19 Mayıs tarihinden bu yana bir huzursuzluk, iletişimde bulunmaktan kaçınma, gerginlik halleriniz vardı. Geri hareketin bitimiyle rahatlama söz konusu olabilir. Aslan burçları haberleşme, yolculuklar, maddi konular üzerinde duracak, yeni iş girişimlerinde bulunacak, dostlarla bir araya gelecek, yeni yerler görme arzunuz yükselecek. İletişim gücünüz yükseliyor. Arkadaşlıklar daha kolayca kurulabilir. Fikirlerinizi insanlarla paylaşarak, konuşarak, yazışarak, haberleşerek iletebilirsiniz. Başak burçları
Merkür, kariyer yaşamınızda iletişimi, haberleşmeleri, bağlantıları yeniden aktif hale getiriyor. 19 Mayıs tarihinden bu yana olan durgunluk yerini hızlanmaya bırakıyor. Kısa süreli gelir geçer işler yerine, sağlam ve tutarlı işlere yönelebilirsiniz. Terazi burçları Yolculuklar, hareketlilik artmaya başlıyor. Yeni tanışmalar, karşılaşmalar, konuşmalar, yazışmalar etkili olacak. 19 Mayıs tarihinden bu yana durgunlaşan sözel iletişim şimdi yükselişe geçecek. Yeni işler, çalışmalar, akademik ve mesleki konular üzerinde durabilirsiniz. Akrep burçları Merkür düz seyirle yoluna devam edecek. Bildiğiniz gibi 19 Mayıs tarihinden bu yana geri hareketini sürdürüyordu. Böylece artık yenilikleri hayatınıza dahil edebilmek için gereksiz meseleleri geride bırakmayı, geçmişin yüklerini üzerinizden atmayı başarabilirsiniz. Evlenme, iş ortaklığı veya başkalarıyla alakalı finansal işlerinizi de halledebilirsiniz. Vergi, borçlar, kredi meselelerinizi bir daha gözden geçirmek iyi olacaktır. Yay burçları Merkür düz olarak seyrine devam edecek. Hayata, farklı açıdan bakıyor olsanız da, her iki kişinin ortak arzu ve isteklerini birbirlerine iletme zamanıdır. İlk buluşmalar anlamında önem arz eder. Yeni birisiyle tanışmanın işareti olabilir. Ayrıca, ileriye dönük hedefleriniz, yetenekleriniz, sosyal yaşantınız, planlarınız, geleceğe dair her türlü meselenizin gerçekçi bir şekilde ele alınması yönünde olumludur. Oğlak burçları yeni girişimlerde bulunmak, iş ortamındaki değişimlere adapte olmak, birlikte çalıştığınız insanlarla iletişimin yoğunlaşması söz konusudur. Planlı bir şekilde ilerlerseniz hızlı şekilde görevlerinizi yerine getirirsiniz. Kova burçları Merkür düz seyirle ilerleyecek. Yeniden aşk hayatınız aktif hale geliyor. Aşk hızlı bir şekilde akmaktadır. Sizi aktif, hareketli ve aşkta enerjik kılacak. Konuşmak, bağlantılarda bulunmak, yaratıcı tarzda düşünmek mümkün. Balık burçları Merkür düz seyirle ilerleyecek. Aile ilişkileri, yuvanızla ilgili konular yine gündem maddenizde hızlı bir şekilde etkin oluyor. Yolculuklar yapılabilir, iş hayatıyla ilgili meseleler üzerinde düşünülebilir. Belki bir taşınma söz konusu olabilir.

İremSu kimdir?

5 Ocak 1962 tarihinde doğdu. 1990 yılında Astrolojiyle ilgilenmeye başladı. O yıllarda ülkemizde astroloji alanında başvurabilecek kaynaklar, danışılacak kişiler sınırlıydı. 1997 yılına kadar kendi çabasıyla ilerledi ve astrolojinin özünü idrak etmeye çalıştı. 1997-2002 tarihleri arasında özel ders aldı. 2002-2005 döneminde çeşitli internet sitelerinde yazılar yazdı ve paylaşımlarda bulundu. Bu dönem hem gelişim hem deneyim sahibi olma hem de bir çok kişiyle tanışma fırsatı bulmasını sağladı. 2005 yılı itibariyle Mynet.com sitesinde Astroloji Danışmanı olarak göreve başladı. O tarihten bu yana hem kişisel danışmanlık hizmeti vermekte hem de köşesinin sorumluluğu gereği olan tüm bilgileri günlük, aylık ve yıllık yorumlar şeklinde takipçileriyle paylaşmaktadır.

Astroloji nedir?

Astroloji, doğum bilgileri ve gök cisimlerinin konumları ile kişilerin karakterleri ve başlarına gelecek olaylar hakkında kestirimlerde bulunulabileceği düşünülen bir inanç sistemidir. Bu sistem içerisinde yıldız haritaları veya başka araçlar kullanarak geçmişteki olayları açıklamaya çalışan ya da gelecekle ilgili iddialarda bulunan kişilere astrolog denir. Astrologlar kimi zaman tüzel kişilerin (örneğin, bir ülkenin) geçmişi hakkında açıklamalar ya da geleceği hakkında tahminlerde de bulunabilirler.Astroloji, bir bilim dalı değildir. Gökcisimlerinin davranışını ve diğer gök olaylarını inceleyen bilim dalları astronomi ve astrofiziktir. Astroloji, gökcisimlerinin konumlarını belirlemek için bilimsel verileri kullanır, ancak bu verilerden yapılan çıkarımlar bilimsel yönteme dayanmaz. Bu çıkarımların yapılmasında, bilim dallarında olduğu gibi kontrollü deneyler sonucunda elde edilmiş kurallar kullanılmaz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön