KADIN

12 Mayıs Salı - Günlük burç yorumları

 12 Mayıs Salı - Günlük burç yorumları

Bugün tüm burçlar Mars-İkizler burcu geçişi etkisine giriyor. Günlük burç yorumlarınızı okumak için haber detayında yer alan ''günlük burç yorumları'' linkine tıklayarak burcunuzun neler söylediğine bakabilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç burçları için yenilik, hareketlilik isteği ön planda olabilir. Aynı zamanda, çevre değişimleri, finansal konular, kişisel yeni kararlar alma yönünde de etkili bir süreçtir. Ancak tam olarak yönünüzü tayin etmek için mutlaka dikkat edilmesi gereken nokta, bu yenilikler kazandırıcı mı yoksa kaybettirir mi diye tüm olasılıkları hesaba katmaktır. Boğa burçları 12 Mayıs ve 24 Haziran tarihleri arasında İkizler burcunda ilerlemesini sürdürecek olan Mars, parasal konular başta olmak üzere, ilişki ve iş ortaklığı gibi meseleler üzerinde gayet etkilidir. Hem bu meselelere eğileceğiz hem de ne kadar güvende olduğunuzu sorgulayacaksınız. Miras, mal, mülk taksimi, ortaklar arasındaki bölüşümlerde dikkatli olunmalıdır. İkizler burçları Mars-İkizler burcu geçişi gerek ileriye dönük hedefler belirleme gerek çalışma hayatınızla ilgili konular üzerinde düşünme hem de kişisel anlamda yapmak istediklerinizi akıllıca ele almanız yönünde önem taşıyor. Beğenilmek, takdir edilmek ve girdiğiniz ortamlarda dikkat çekmek isteğiniz bu süreçte etkilidir. Yengeç burçları Mars-İkizler burcu geçişi, etkisi altında olacak. Geri planda çalışmak, veri toplamak, işlerinizi düzenlemek adına gayet faydalıdır. Edindiğiniz bilgileri arşivinizde çok dikkatli bir şekilde saklamalısınız. Çünkü bugün Merkür gölgeli günleri başlıyor. Çalışma hayatınızla ilgili konularda dağınık olmamalısınız. Bazı meseleleri gereğinden fazla hassasiyetle hatta abartıyla ele alabilirsiniz. Aslan burçları İkizler burcunda ilerleyecek olan Mars'ın etkisi altında olacak.
İleriye yönelik hedeflerin, arkadaşlık ilişkilerinin, ev hayatınız ve yerleşim yerinizle alakalı değişimlerin, yolculukların göstergesidir. Ancak bugün Merkür'ün gölgeli günleri başlıyor. O nedenle, ileriye dönük hedefleriniz hakkında şuan ki mevcut durumu gözden geçirmelisiniz. Atmak istediğiniz adımların ne kadar tutarlı ve dengeli olduğunu defalarca kontrol etmelisiniz. Başak burçları İkizler burcunda seyrini sürdürecek Mars, plan ve projeleriniz üzerinde çalışmak, nereye varmak istediğinizi ve hedefinizi belirlemek adına hazırlık dönemi. İş hayatında çok zeki, mantıklı, esnek ve hızlı olmak kadar, artı ve eksileriyle kararlarınızı tartmak da önem taşıyor. Araştırmak, bulmak, incelemek, geçmiş tecrübelerinizi göz önüne almak, aceleyle kararlar vermemek lazım. Terazi burçları İkizler burcunda ilerleyecek Mars'ın etkisinde olacak. Genel olarak kısa veya uzun soluklu seyahatlerin, çeşitli insanlarla tanışmanın, hedeflerinizi gerçekleştirme arzunuzun, bilgi ve tecrübelerinizi ifade etme ihtiyacınızın işaretidir. Ayrıca evlilik, uzun süreli ilişki ve mali konularda da bir karar vermenin göstergesidir. Akrep burçları Mars İkizler burcunda ilerlediği süre içinde, özellikle miras, hukuk, yatırımlar, ilerisine yönelik düşündüğünüz her şeyin çok dikkatlice gözlem altına alınmasına gerekecek. Çıkarlarınızı korumanız ve kollamanız mutlaka lazımdır. İletişim becerisi, konuşmak ve dinlemek parasal mevzularda çok işinize yarayabilir. Uyanık bir akıl her konuda olduğu gibi maddi meselelerde de bütün ipuçları, olasılıklar hesap edilmelidir. Yay burçları Mars ikizler burcunda ilerleyecek ve bu geçişi yöneten Merkür'ün gölgeli günleri de bugün başlayacak. Bu dönemde size muhalif davranan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Partneriniz veya iş ortağınızla alakalı konularda veyahut farklı görüşte olduğumuz kişilerle bu dönemde çatışmak yerine, birbirinizi anlamakta, dinlemekte yarar var. Ayrıca beklenmedik iş yoğunluğu veya hesapta olmayan gelişmelere karşı da uyanık olmak lazım. Oğlak burçları Mars-İkizler burcunda geçişinde. Bütün bunların anlamı, her şeyin ardına bakmak, sadece görünenle yetinmemektir. Sağlığınız, iş hayatınızda ki konular üzerinde duracaksınız. Her şeyin iyice bir kontrol edilmesinde yarar var. Kova burçları güne Mars İkizler burcunda seyrine başlıyor ve yine bugün Merkür'ün de gölgeli günleri devreye giriyor.Aşk evinizde bir hareketlilik söz konusu. Ancak iki kere düşünmek gerekiyor. Yeniden bir bakmak lazım her şeye. Evet yeni tanışmalar gibi, eski bir ilişkinin de tekrar kendini hatırlatması mümkün gözüküyor. Böyle durumlarda, hem bugünü hem geçmişi akıllıca bir gözden geçirmek lazım. Balık burçları Mars-İkizler burcunda ilerleyecek. Ancak bu geçişin yöneticisi Merkürün de gölgeli günleri bugün başlıyor. Bu durumda, ev ve ailevi konularda, finansal meselelerde her durumu dikkatli bir şekilde gözden geçirme vaktidir. Ayrıca bir malın, mülkün, paranın paylaşımı yönünde de önem taşıyor.

İremSu kimdir?

5 Ocak 1962 tarihinde doğdu. 1990 yılında Astrolojiyle ilgilenmeye başladı. O yıllarda ülkemizde astroloji alanında başvurabilecek kaynaklar, danışılacak kişiler sınırlıydı. 1997 yılına kadar kendi çabasıyla ilerledi ve astrolojinin özünü idrak etmeye çalıştı. 1997-2002 tarihleri arasında özel ders aldı. 2002-2005 döneminde çeşitli internet sitelerinde yazılar yazdı ve paylaşımlarda bulundu. Bu dönem hem gelişim hem deneyim sahibi olma hem de bir çok kişiyle tanışma fırsatı bulmasını sağladı. 2005 yılı itibariyle Mynet.com sitesinde Astroloji Danışmanı olarak göreve başladı. O tarihten bu yana hem kişisel danışmanlık hizmeti vermekte hem de köşesinin sorumluluğu gereği olan tüm bilgileri günlük, aylık ve yıllık yorumlar şeklinde takipçileriyle paylaşmaktadır.

Astroloji nedir?

Astroloji, doğum bilgileri ve gök cisimlerinin konumları ile kişilerin karakterleri ve başlarına gelecek olaylar hakkında kestirimlerde bulunulabileceği düşünülen bir inanç sistemidir. Bu sistem içerisinde yıldız haritaları veya başka araçlar kullanarak geçmişteki olayları açıklamaya çalışan ya da gelecekle ilgili iddialarda bulunan kişilere astrolog denir. Astrologlar kimi zaman tüzel kişilerin (örneğin, bir ülkenin) geçmişi hakkında açıklamalar ya da geleceği hakkında tahminlerde de bulunabilirler.Astroloji, bir bilim dalı değildir. Gökcisimlerinin davranışını ve diğer gök olaylarını inceleyen bilim dalları astronomi ve astrofiziktir. Astroloji, gökcisimlerinin konumlarını belirlemek için bilimsel verileri kullanır, ancak bu verilerden yapılan çıkarımlar bilimsel yönteme dayanmaz. Bu çıkarımların yapılmasında, bilim dallarında olduğu gibi kontrollü deneyler sonucunda elde edilmiş kurallar kullanılmaz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön