KADIN

5-11 Ocak 2015 haftalık burç yorumları

5-11 Ocak 2015 haftalık burç yorumları

Bu hafta sizi neler bekliyor?

[Nasıl TV - Koç burcu 2015 Ocak ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Koc-burcu-2015-Ocak-ayi-yorumlari-nelerdir)

KOÇ

AŞK VE İLİŞKİLER

5-11 Ocak arası: 5 Ocak tarihinde Merkür-Kova burcunda ilerleyecek. Sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar, yeni tanışacağınız insanlarla kurulan olumlu paylaşımlar özellikle internet dünyasındaki etkinliğiniz yükselecek. Fikirleriniz, sohbetiniz, yazma ve konuşma yeteneğiniz, zekanız, insanların sizden etkilenmesini sağlayacaktır. Dolunay, 5 Ocak tarihinde gerçekleşecek. Aile hayatınız, yerleşim yerinizle alakalı konuları vurgulayacak. Ayrıca ileriye dönük bir şekilde ilişkinizi gözden geçirmeniz yönünde önem taşıyor.

İŞ VE KARİYER

5-11 Ocak arası: Merkür-Kova burcu seyri 5 Ocak tarihinde başlıyor. Bu geçiş, kendinizi geliştirmenin yanı sıra, iletişimde bulunmak, grup faaliyetleri, öğretmek, öğrenmek, gözlemde bulunmak, problemli konuları çabucak çözüme kavuşturmak kısaca iş bitiriciliğin işaretçisidir. Başkalarının yararlanabileceği çalışmalar, ekip kurmak veya bir ekip içinde liderlik için yarışmak açısından da önem taşır. 6 Ocak tarihinde bir grup içinde liderlik elde etmek, bir toplulukta eğitmenlik yapmak, insanlara iş amaçlı destek olmak veya özgürce fikirlerinizi ifade edeceğiniz bir aktivitede bulunmak yönünde gelişmeler yaşanabilir.

PARA

5-11 Ocak arası: Grup faaliyetleri, eğitmenlik, ekip liderliği, bir oluşum içinde yer almak gibi faaliyetler kazandırıcıdır.


[Nasıl TV - Boğa burcu 2015 Ocak ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Boga-burcu-2015-Ocak-ayi-yorumlari-nelerdir)

**BOĞA

**

AŞK VE İLİŞKİLER

5-11 Ocak arası: 5 Ocak tarihinde Yengeç burcunda oluşacak Dolunay, değerlerimizi savunma, yakın çevremizle alakalı konulara eğilme, yolculuklar, uzak yakın akraba ilişkileri, duyarlılık anlamına geliyor. Hassas olduğumuz konularda biraz alıngan, duygusal davranabiliriz. Yaşadığımız yer, alışkanlıklarımız, ailemiz, sevdiklerimizden uzak durmak istemeyiz.

İŞ VE KARİYER

5-11 Ocak arası: 5 Ocak Merkür-Kova burcu geçişi iş hayatında bilginizi tecrübenizi yenilikçi tarzda ve yaratıcı şekilde ortaya koymanız gerektiğini gösterir. Zekanız, iletişim beceriniz, gruplar içindeki etkinliğiniz, dış dünya ile güçlü temasınız ilerlemenizde yararlıdır.

PARA

5-11 Ocak arası: Merkür-Kova burcu geçişi mali konularda kazandırıcı işlere yönelmeyi sağlayıcıdır. Bir proje veya bir etkinlik yoluyla para akışını simgelediği gibi, işsizlik sorunumuzun çözülmesi sonucu bir akışın sağlanması yönünde de etkilidir.


[Nasıl TV - İkizler burcu 2015 Ocak ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Ikizler-burcu-2015-Ocak-ayi-yorumlari-nelerdir)

İKİZLER

AŞK VE İLİŞKİLER

5-11 Ocak arası: 5 Ocak tarihindeki Merkür-Kova burcu geçişi, hem bilgimizi ifade etme, hem yenilikleri yerinde inceleme, hayatın anlamını ve hedefimizi gözden geçirerek aktif şekilde iletişimde bulunmamızı sağlayıcıdır. Sürpriz tanışmaları da işaret eder. Açık ve geniş bakış açımız, bilgimiz, konuşmamız, yazılarımız, öğreticiliğimiz insanlar üzerinde etkili olmamızda yardımcıdır.

İŞ VE KARİYER

5-11 Ocak arası: Merkür-Kova burcu geçişi, eğitimden iş hayatına kadar geniş bir alanda bilgimizi ölçmemizi, daha başarılı olmak için yenilikçi düşünmemizi, entelektüel yanlarımızı öne sürmemizi sağlıyor. İşlerimizi hızlı bir şekilde bitirmemizde de yardımcıdır. Teknolojik gelişmeler, sergiler, insanlarla kaynaşma, elimizdeki ürünü ticari anlamda tanıtma, mesleğimizle ilgili kendimizi geliştirme veya başkalarına yardımcı olma yönünde kıymetlidir.

PARA

5-11 Ocak arası: Maddi konularda etkili Yengeç burcundaki Dolunay, 5 Ocak tarihinde gerçekleşecek. Parasal konularda duyarlıyız. Kazanmak anlamında heyecanlıyız. Bütçemizin dengeli olup olmadığını, ne kadar güvendeyiz, işimizden elde ettiğimiz gelir tatmin edici mi, borcumuz var mı, bunlar üzerinde duracağız.


[Nasıl TV - Yengeç burcu 2015 Ocak ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Yengec-burcu-2015-Ocak-ayi-yorumlari-nelerdir)

YENGEÇ

AŞK VE İLİŞKİLER

5-11 Ocak arası: 5 Ocak tarihinde burcunuz üzerinde oluşacak Dolunay, duyarlılığın hem kişisel hem ilişkinizle ilgili konularda bir hayli vurgulanacağını gösteriyor. İlişkinin paylaşım anlamında tatmin edici olmayışı, ev içindeki huzursuzluk, dengesiz tavırlar, güven olgusunun sorgulandığını görüyoruz. Eş, sorumluluk sahibi olmalı ve yuvanızda adil bir şekilde birbirinize davranmalısınız. Eşitlik önemli.

İŞVE KARİYER

5-11 Ocak arası: İş hayatınızla ilgili konularda 6 Ocak tarihinde, sorumluluklar bir hayli etkili. Çalışma ortamındaki iletişimin, gelişimin yetersizliği, kısıtlanmalar, yoğunluklar bir hayli yorabilir. Olgun, hoşgörülü, sabırlı olmanız gerekiyor. Bu kolay değil tabii ki. Eskisi gibi kendinizi pek rahat, güvende hissetmediğinizi düşünebilirsiniz. Bir de mali açıdan işe bakmak lazım. Eğer borçlarınız varsa doğaldır ki, çalışma hayatınızı risk altına alacak kararlardan kaçınmak gerekiyor. Sağlığınıza da mutlaka dikkat etmelisiniz.

PARA

5-11 Ocak arası: 5 Ocak tarihinde Merkür-Kova burcunda ilerleyecek. Eşimiz, iş ortağımız, mali durumumuzla yakından ilgilenmemizde yarar var. Psikolojik olarak birilerine ihtiyaç duymak, kredi veya hukukla alakalı meselelerle uğraşmak ve bunlarla ilgili verileri gözden geçirmek zorundayız. Endişeli olabiliriz. Ancak burada önemli olan çözümcü düşünmektir. Böylece huzursuz olmayız.


[Nasıl TV - Aslan burcu 2015 Ocak ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Aslan-burcu-2015-Ocak-ayi-yorumlari-nelerdir)

ASLAN

AŞK VE İLİŞKİLER

5-11 Ocak arası: 5 Ocak tarihinde Merkür-Kova burcunda seyrine başlayacak. İlişkilerde iletişimin, karşılıklı fikir paylaşımının, konuşmanın, birbirinizle bilginizi bölüşmenin, endişeli, huzursuz, tutarsız şekilde hareket etmemenin önemli olduğunu söylemeliyim. Partneriniz ne söylüyor, birbirinizi dinliyor musunuz, anlaşıyor musunuz? Bunların tümü çok önemlidir.

İŞ VE KARİYER

5-11 Ocak arası: 5 Ocak tarihinde Yengeç burcunda oluşacak Dolunay, duyarlılığın yükselişi, geçmişte veya bugün yaşanılanların sizde yarattığı endişenin simgesi olabilir. Aslında siz ailenizi, anılarınızı, değerlerinizi, kaybettiklerinizi bu Dolunayda daha fazla anımsayabilir, bugünle karşılaştırabilirsiniz. Çalışma hayatınız, sağlığınız, çevresel ilişkiler de, bu Dolunayda daha fazla önemsenir. Şükür duygusu çok önemlidir. Elimizde olanın kıymetini bilmek, olmuyor, gerçekleşmiyor diye umudu kaybetmemek lazım.

PARA

5-11 Ocak arası: 5 Ocak Merkür-Kova geçişi, maddi konularda da etkilidir. Kazanç anlamında eşimiz, iş ortağımız veya birileriyle olan ilişkimize önem vereceğiz. Merkür, bilgilenmenin işaretçisidir. Buna göre finansal konularda işi şansa bırakmayalım. Başkaları ne düşünüyor, nasıl bir yol öneriyor, piyasanın durumuna göre yeni bir yön belirlemeye çalışalım. Eğer birilerine mali yönde ihtiyacımız varsa, gergin konuşmamak, ortaklaşa düşünmeye çalışmak yararlı olur.


[Nasıl TV - Başak burcu 2015 Ocak ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Basak-burcu-2015-Ocak-ayi-yorumlari-nelerdir)

BAŞAK

AŞK VE İLİŞKİLER

5-11 Ocak arası: 5 Ocak tarihinde Yengeç burcunda oluşacak Dolunay, güzel bir niyetle, duyarlı bir şekilde, sevimlilikle hareket etmenin, dış dünyada, sosyal yaşamda, arkadaşlıklarda kıymetli olduğunu vurguluyor. Sizin hayallerinizi gerçekleştirmek için kararlı olmanız şart. Biraz da dış dünyada aşırı duygusallığın bazen gelişimin önüne set vurduğunu bu Dolunayda düşüneceğiz. Siz hem aşkta hem mali konularda gerçekçi olmalısınız. Hedefiniz ne ise o konularda beceriklilik bir hayli önemli.

İŞ VE KARİYER

5-11 Ocak arası: 5 Ocak tarihinde Merkür-Kova burcunda seyrine başlıyor ve sizler çalışma hayatınızda bilginin önemini, yenilikçi düşünmenin, teknolojiden yararlanmanın, grup çalışmalarının, projelere eğilmenin, işinizle ilgili kendinizi geliştirmenin ne kadar gerekli olduğunu görebilirsiniz. Konuşmak, kısaca iletişim bir hayli yararlıdır. Bildiklerinizi başkalarına aktarmak, daha fazla öğrenmek, aklımızı kullanmak işimizde gelişmemizi sağlayacaktır. 6 Ocak tarihinde yapılacak görüşmelerde tüm şartları detaylı bir şekilde öğreniniz.

PARA

5-11 Ocak arası: 5 Ocak tarihindeki Dolunay ve görünümlerine baktığımızda maddi konularda yarar-zarar denge hesabının yapılması gerekiyor. Hangi iş kazandırıcıdır ve hangi iş zaman kaybettiricidir buna bakmak lazım.


[Nasıl TV - Terazi burcu 2015 Ocak ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Terazi-burcu-2015-Ocak-ayi-yorumlari-nelerdir)

TERAZİ

AŞK VE İLİŞKİLER

5-11 Ocak arası: 5 Ocak tarihindeki Merkür-Kova geçişi, yeni birisiyle iletişim yoluyla tanışmanın işaretçisidir. Devam eden ilişkiniz varsa, partnerinizle düşüncelerinizi paylaşmanız anlamına gelir. Bu geçişte birbirinizi dinlemek, bir mesele veya hayatın genelinde fikirlerinizi öğrenmek kıymetlidir. Arkadaşlıklar ve arkadaşça yaklaşımlar, etkinlikler, internette oyun oynamak, yeni insanlarla tanışmak bu geçişin keyifli yanlarıdır.

İŞ VE KARİYER

5-11 Ocak arası: 5 Ocak tarihinde Yengeç burcunda oluşacak Dolunay, iş hayatınızla ilgili konulardaki duyarlılığın, kendinizi garanti altına almak arzunuzun işaretçisidir. Ev içindeki özellikle ailevi konularda yaşanan baskı, sorumluluklar, iş hayatınızda verimli çalışmanızı etkiliyor olabilir. Siz geleceğinizi düşünmelisiniz. İş-ev arasında bir dengesizlik varsa, doğal olarak dış dünyada bu Dolunayda huzursuzluk hissedebilirsiniz.

PARA

5-11 Ocak arası: Venüs-Kova burcunda ilerlediği için, maddi konularda kazanmaya dönük hareket etmenizi sağlıyor. Ancak harcamaları da işaret ettiği için, bu hafta işinize, bütçenize göre düzenlemede bulunmaya devam ediniz.


[Nasıl TV - Akrep burcu 2015 Ocak ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Akrep-burcu-2015-Ocak-ayi-yorumlari-nelerdir)

AKREP

AŞK VE İLİŞKİLER

5-11 Ocak arası: 5 Ocak Merkür-Kova burcunda seyrine başlayacak. Aile içi ilişkilerimizde ister eş ister büyüklerimizle yaşıyor olalım, arkadaşlık etmek, yoldaş olmak önemlidir. Çocuğunuzun, eşinizin, büyüklerinizin, dost bildiklerinizin sorunlarını birlikte aşabilmek, çözüm bulmak önemlidir. Birbirimizle konuşmalıyız. İçimizdekileri paylaşmalıyız ve bundan da pişman olmamalıyız.

İŞ VE KARİYER

5-11 Ocak arası: 5 Ocak tarihinde Yengeç burcunda oluşacak Dolunay, kariyer hayatımızla ilgili konularda iletişim, eğitim, güvence altına alma, hassasiyetle düşünme, sağlamlaştırma yönünde önem taşıyor. İşimiz nedeniyle tayinimiz çıkabilir, ailemizden uzakta olduğumuz için özlem duyabiliriz. Gurbette isek, memleketimizi düşünürüz. İş veya eğitim nedeniyle ailemizden ayrılmışsak, onlarla bağlantı kurmaya çalışırız. Bu Dolunay, uzaklara duyulan özlemi, yakınlarımızla alakalı sorumlulukları, işimiz icabı sorumlulukları bir hayli vurgulayacak.

PARA

5-11 Ocak arası: 5 Ocak tarihindeki Merkür-Kova burcu geçişi mali konuların ev içinde, aile ile görüşülmesi yönünde etkili olduğu gibi, taşınma, kira artışı, ev satın alımı, yatırım, ofis çalışmaları, eğitim giderleri gibi konularda da önem taşıyacak. Hesabı bilmek, harcamalara da dikkat etmek lazımdır. 6 Ocak tarihinde ailemize destek olabiliriz. Evimizin ihtiyaçlarını temin edebiliriz. Parasal konularda sorumluluk bilinciyle hareket ederiz.


[Nasıl TV - Yay burcu 2015 Ocak ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Yay-burcu-2015-Ocak-ayi-yorumlari-nelerdir)

YAY

AŞK VE İLİŞKİLER

5-11 Ocak arası: 5 Ocak tarihinde Merkür-Kova burcunda ilerleyecek. Çevremizle bağlantımız artacak. Arkadaşlıklar kuracağız. İletişimde bulunmaktan, bir araya gelmekten hoşlanacağız. Yeni biriyle tanışabiliriz. Bu kişiyle sık sık bir araya gelebiliriz.

İŞ VE KARİYER

5-11 Ocak arası: 5 Ocak tarihindeki Merkür-Kova geçişi iş hayatımızla ilgili konularda da etkilidir. Daha fazla bilgi edinmemizi, kendimizi geliştirmemizi, zihnimizi kariyer hayatımıza odaklamamızı, görüşmelerde bulunarak çevremizi genişletmemizi sağlar. Anlaşmak, konuşmak, yakın çevremizde bulunan bir kişiyle ortaklaşa bir işe girişmek, zekamızı en üst düzeyde kullanmak, yeni bir çevreye dahil olmak açısından da ben gayet olumlu buluyorum.

PARA

5-11 Ocak arası: 5 Ocak tarihinde Yengeç burcunda oluşacak Dolunay, başkalarıyla olan mali ortaklıklarımızı, bağlantımızı, biraz endişeli olduğumuzu gösteriyor. İyi niyetimizin suistimal edilmesi halinde canımız sıkılır. Eğer ev borcumuz varsa, bunu ödemeler bizi biraz yoruyor olabilir. Ailemize ait bir mal veya mülkün satışı, eş veya iş ortağımızla alakalı parasal konular hassasiyet yaratabilir. Dağılmamak, neyi nereye verdiğimizi bilmek lazımdır. Bu Dolunay, hedefimize uygun şekilde hareket etmemiz gerektiğini söylüyor. Sorumluluklarımızı vurguluyor.


[Nasıl TV - Oğlak burcu 2015 Ocak ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Oglak-burcu-2015-Ocak-ayi-yorumlari-nelerdir)

OĞLAK

AŞK VE İLİŞKİLER

5-11 Ocak arası: 5 Ocak tarihinde Yengeç burcunda oluşacak Dolunay, partnerimizin hassasiyetini vurguladığı gibi bizim de onun hayatındaki yerimizi bilmek arzumuzu simgeliyor. Hassas düşünüyoruz. Çünkü güven içinde olmak istiyoruz. Bir yandan kendimizi garanti altına almak isterken diğer taraftan partnerin de hedefine dönük, kararlı bir insan olarak hayatımızın içinde yer almasından yanayız. İlişkimizin niteliğine göre, bu Dolunayda ya aradığımızı bulamamanın hüznünü yaşarız veyahut bu ilişki güven içeriyorsa, ilerisi adına umutlanırız.

İŞ VE KARİYER

5-11 Ocak arası: 5 Ocak tarihindeki görünüm, iş hayatımızla ilgili konularda hem sorumluluklarımızı vurguluyor hem de geleceğe dönük şekilde başkalarıyla işbirliğinde bulunmamız gerektiğini hatırlatıyor. İşbirliğine açık olmamız gerekiyor. Ancak buyurgan tarz davranırsak, iş hayatında zorlanabiliriz.

PARA

5-11 Ocak arası: 5 Ocak Merkür-Kova geçişinde, kazanç elde etme yönünde arkadaş çevreniz, hizmette bulunduğunuz kişiler, günü birlik işler, internet, yazışmalar, bilgi paylaşımları hayli etkilidir. Hangi konuda tecrübemiz varsa, başkalarına eğitmenlik yapabiliriz, yol gösterebiliriz, aktif bir şekilde yönlendirebiliriz. Ancak geleni bereketiyle karşılamayı, olmayan bir işi de hayrımıza bilmeyi unutmayalım. Dostumuzu düşmanımızı bilelim.


[Nasıl TV - Kova burcu 2015 Ocak ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Kova-burcu-2015-Ocak-ayi-yorumlari-nelerdir)

KOVA

AŞK VE İLİŞKİLER

5-11 Ocak arası: 5 Ocak tarihindeki Merkür burcu geçişinde, aşk hayatımızda iletişimin öncüsü, insanları etkilemede gücümüzün doruk noktasındayız. Sözlerimizle nasıl da arkadaş canlısı olduğumuzu göstereceğiz. Görüş yapımız, ileri düşünce tarzımız, modern yaşam biçimimiz, kültürel etkinliğimiz bizi diğerlerinden farklı kılıyor. İlişkimizde her şey karşılıklı anlaşmaya dayalı olacak. Kafa dengi arkadaşlığa, beraberliğe önem vereceğiz. Anlaşılmaz, huysuz, dediğim dedik kişilerden hoşlanmayacağız.

İŞ VE KARİYER

5-11 Ocak arası: 5 Ocak tarihinde Yengeç burcunda oluşacak Dolunay, çalışma hayatımızla ilgili konularda etkilidir. Başkalarına faydalı olmaya çalışırken, bunun kıymetini bilmeyen insanlar bizi üzebilir. Yaptığımız işten zevk alamıyorsak yeni iş arayışında bulunmamız mümkündür. Siz anlamlı ve gerçekten doyum hissettiğiniz bir ortamda ancak mutlu olursunuz. Bu Dolunayda, bir yandan sorumluluklar baskın şekilde kendini hissettirirken diğer taraftan tekdüze, yorucu, huzursuz bir ortamda çalışmanın ne kadar zor olduğunu düşünürsünüz.

PARA

5-11 Ocak arası: Merkür-Kova burcunda 5 Ocak tarihinde seyrine başlayacak. Parasal krizlerimizi aşabilmek amaçlı düşüneceğiz. Kimlerden ne gibi destekler görebiliriz, nasıl para kazanabiliriz bunları daha dikkatli şekilde gözden geçireceğiz. Kısaca yenilenmek arzumuz, rahat yaşama isteğimiz yüksek olacak.


[Nasıl TV - Balık burcu 2015 Ocak ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Balik-burcu-2015-Ocak-ayi-yorumlari-nelerdir)

BALIK

AŞK VE İLİŞKİLER

5-11 Ocak arası: 5 Ocak Merkür-Kova burcu ilişkinizle ilgili konularda pürüz yaratan noktaları tekrar gözden geçirme gereği duyabilirsiniz. Kafanızın içindeki soru işaretlerini cevaplamak için kendinize zaman tanıyınız. Bir yanıyla size bağlı ancak diğer taraftan sanki bambaşka bir dünyada yaşıyormuş gibi davranan partneriniz ve ilişkiniz hakkında mutlaka gerçekçi olunuz. Yengeç burcunda gerçekleşecek Dolunay, aşkı önemsediğinizi, güven dolu bir ilişki arzuladığınızı gösteriyor. Aranızdaki bağ çok sağlamsa, bu Dolunay sizi daha çok birbirinize bağlayabilir.

İŞ VE KARİYER

5-11 Ocak arası: 5 Ocak tarihinde Yengeç burcunda oluşacak Dolunay, doğru bir hedef belirlemek, iş hayatınızla ilgili konularda durumu belirlemek anlamında önem taşıyor. İki hafta önce verilmiş kararların geldiği son noktayı görmenizi sağlıyor. Bu Dolunay, liderlik gücünüzü de ortaya çıkartacaktır.

PARA

5-11 Ocak arası: Bu hafta maddi konular üzerinde daha ciddi düşünmeliyiz. Kazandırıcı olana yönelmeliyiz. Ciddi anlamda hedefimizi belirlemeliyiz. İş ortaklarımız, eşimiz veya maddi yönden temasımız olan kişilerle olan ilişkimizi gözden geçirmeliyiz. Böylece zaman kaybetmemiş oluruz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön