8 aylık hamile kadın intihar etti

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde psikolojik tedavi gören 8 aylık hamile Sevda Şingül, 2'nci kattaki odasının penceresinden atlayarak intihar etti.

8 aylık hamile kadın intihar etti

Sevda Şingül, geçen yıl görücü usulü ile evlenerek Yozgat'a yerleşti. İddiaya göre, psikolojik sorunları olan Şingül, 3 ay önce Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesi'nde oturan babasının evine geldi. 8 aylık hamile Sevda Şingül, 1 Ağustos'ta Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne yatırılarak psikolojik tedaviye alındı.

Kadına refakatçilik yapan annesi 8 Ağustos akşamı kısa süreliğine odadan ayrılınca, Sevda Şingül, kendini 2'nci katın penceresinden boşluğa bıraktı. Sevda Şingül ve karnındaki bebek olay yerinde can verdi.

Sevda Şingül'in cenazesi dün gece Doğubayazıt İlçe Mezarlığı'nda toprağa verildi. Genç kadının cenazesine eşi ve eşinin yakınlarının gelmediği öğrenildi. (DHA)

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Babeğe yazık olmuş.
kızlarını zorla evlendirmeleri para karşılığında satan babalarına öbür dünyada ne cevap vereceksiniz ALLAH a birileri diyor kardeşinin çeyizi için birileri diyor süt parası bunlar günah işler bunlar yasaklanıp cezalandırmalı ayrıca o kızı alan şerefsiz koca nasıl o kadınla evleniyor kızın rızası olmadan bence araştırılıp kızın babası ve kocaya ceza verilmeliki başkalarına örnek olmalı mekanın cennet olsun bunu sana yapanlar utansın
kim bilir neler yaşadı da intihar kararı aldı, iki canı daha aldılar artık rahat uyuyabilirler cahiller!
kimbilir kadına kocası tarafı ne eziyetler yapmışlardır.kızınj uzun kulaklı babası sahip çıkmamıştır kıza
İntihara iten nedenler neydi araştırılmalı bence..
Diğer Haberler