HABER

Ankara'da dehşete düşüren olay! Hakim önce karısını öldürdü sonra intihar etti

Ankara'da korkunç bir olay yaşandı. Adalet Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Daire Başkanı Serkan T., henüz bilinmeyen bir nedenle önce eşini vurarak öldürdü ardından intihar etti. 3 çocukları bulunan çiftin cansız bedenleri Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

Ankara'da dehşete düşüren olay! Hakim önce karısını öldürdü sonra intihar etti

Ankara'da görev yapan bir hakim dehşet saçtı. Adalet Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı'nda Daire Başkanı olarak görev yapan Serkan T., evde önce karısını vurarak öldürdü sonra intihar etti. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken çiftin cansız bedenleri Adli Tıp'a kaldırıldı.

4

ÖNCE KARISINI SONRA KENDİSİNİ VURDU

Adalet Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı'nda Daire Başkanı olarak görev yapan Serkan T., Turkuaz Konutları Hakim Lojmanlarında bulunan evinde henüz bilinmeyen bir nedenle önce karısını vurdu sonra da intihar etti.

DHA'nın haberine göre yaşanan olayda Serkan T. ve eşi İlksen T. hayatını kaybetti.

3 ÇOCUKLARI BULUNUYORDU

Çiftin 3 çocuklarının olduğu öğrenilirken, daha önce Adalet Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı'nda tetkik hakim olarak görev yapan Serkan T. son yapılan görevlendirmeyle Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı'na Daire Başkanı olarak atanmıştı.

CANSIZ BEDENLERİ ADLİ TIP'A KALDIRILDI

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, Serkan T. ve eşi İlksen T.'nin cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

'12 YIL KIZIMI DIŞARI ÇIKARMADI'

Olayı duyarak şehir dışından gelen İlksen T.'nin annesi, damadının kızına şiddet uyguladığını öne sürerek, "Allah rızası için torunlarımı bunlara vermeyin. Benim çocuğumun cenazesini verin bana, götüreyim. İçip içip benim çocuğuma işkence ediyordu. 12 yıldır benim çocuğumu bize göstermedi, çocuğumun telefonlarını dinliyordu. Ben çocuğumun yanında olamadım, beni çocuklarıyla tehdit etti; 'çocukların yüzünü göstermem' dedi. Kızımı bu eve hapsetti. 12 yıldır kapı dışarı çıkmadı. Adam psikopattı, hastaydı. 'Tedavi ol' dedim ama; 'ben hasta değilim' dedi, kabul etmedi" diye konuştu.

lklşli

jhhjhk


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler