BDP'li Belediye Başkanına saldırı

Siirt'in Eruh İlçesi'nin altyapı işlerini yapan taşeron Ahmet Dayanan ve 3 oğlu, BDP'li Belediye Başkanı Melik Oktay'a saldırarak dövdü.

BDP'li Belediye Başkanına saldırı

Siirt'in Eruh İlçesi'nin altyapı işlerini yapan taşeron Ahmet Dayanan ve 3 oğlu, yaptıkları işin İller Bankası yetkilileri tarafından beğenilmeyerek teslim alınmamasından sorumlu tuttukları BDP'li Belediye Başkanı Melik Oktay'a saldırarak dövdü.

Eruh İlçesi'nin altyapı işlerini yürüten taşeron Ahmet Dayanan ve 3 oğlu, bugün sabah saatlerinde belediye binasına gelerek BDP'li Başkan Melik Oktay ile konuşmaya çalıştı. Yaptıkları bir işin İller Bankası görevlilerince beğenilmediğini ve bu yüzden hakedişini alamadığını belirten Ahmet Dayanan ve 3 oğlu, olaydan sorumlu tuttukları Belediye Başkanı Melih Oktay'la tartıştı. Belediye binası önünde gerçekleşen tartışma sırasında Başkan Oktay, iddiaya göre elindeki cep telefonunu taşeron Ahmet Dayanan'a fırlattı. Bunun üzerine Dayanan'ın yanında bulunan 3 oğlu da Başkan Oktay'a saldırarak dövdü.

Belediye çalışanlarının araya girmesiyle kavga büyümeden önlenirken, daha sonra her iki tarafın da birbirinden şikayetçi olması üzerine Belediye Başkanı Melik Oktay ve Ahmet Dayanan ile 3 oğlu, karakola giderek ifade verdi. İfadeler sonrasında Başkan Oktay serbest bırakılırken, Ahmet Dayanan ve 3 oğlu gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. (DHA)

güncel haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
pkk silah bırakınca böyle olur elbet. bence fazla sürmez yakında döner yine, tc polis ve askerinin kürleri koruduğu yok, kürdün kürtten başka dostu yok.
kürt kendine bile dost deyilki
saldıranlar da kürttür merak etme:) buradan doğal olarak kürdün kürtten başka düşmanı yoktur sonucuna gideriz senin mantığına göre. ne kadar dar düşünceli bir yorum yahu????
doğru adam ihaleyi aldı belediye başkanı ihaleden pay aldı mütahitte malzemeden çaldı ondan sonra kürdün kürdden başka dostu yok yavuz selim doğru söylemiş
bunlar en iyi günleriniz birbirinizi boğazlıyacağınız ogünler yakında
ellerine saglık çok sevindim keşke komalık olsaydı pkk yandaşı gavat
Merak etme sen pkk yandaşı bir belediye başkanının iş verdiği taşoren firmada emin olki bir pkk yandaşıdır..sakın o dayak atanları kendinden sanıp sevinme..kısacası her iki tarafta aynı...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler