Cihangir İslam canlı yayını terk etti

Cihangir İslam, katıldığı Akit TV’de yayınlanan Asıl Mesele adlı programı sinirlenerek terk etti. Sosyal medya hesapları üzerinden "FETÖ'yü övdüğü" iddiasına sinirlenen İslam, "Ben engizisyona çıkmam. Sizin derdiniz hakikat falan değil arkadaşlar. Bana FETÖ'cü diyen bir moderatörle ben program yapmam" ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Milletvekili Cihangir İslam, Akit TV’de ekranlara gelen Asıl Mesele adlı programda sunucunun ısrarlı sorularına sinirlenerek yayını terk etti.

TBMM’de yaptığı konuşma nedeniyle hakkında soruşturma açılan Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam katıldığı programda, Akit TV’den Yusuf Ozan Demir’in ve Akit TV Haber Koordinatörü Muharrem Coşkun’un sorularını yanıtladı.

"SİZİN DERDİNİZ HAKİKAT FALAN DEĞİL"

Moderatörün, "15 Temmuz'da halkı, 17 Aralık'ta da FETÖ'yü savunuyorsunuz. Bu çelişkiyi açıklar mısınız?" sözlerine tepki gösteren Cihangir İslam, "Sizin derdiniz hakikat falan değil arkadaşlar. Bana FETÖ'cü diyen bir modaratörle benim konuşacak bir şeyim olmaz. Ben yanılmışım, gerçekten sizin iyi niyetle gerçekleri araştırdığınızı zannederek gelmiştim." diyerek programı terk etti.

Okuyucu Yorumları 79 yorum
Helal olsun valla Zalim Akp iktidarını tek başına korkutuyor. Allah yardımcın olsun Cihangir İslam
@beyto_1994_vzrbz HADİ ORDAN adam tam bir şebek
@beyto_1994_vzrbz fetöcülerin avukatlığını yaparak mı korkutuyor sayın chp den mv seçilen saadat partli muhafazakar zat ancak sizin gibiler kandırır bunlar
cokta korktuk fetocu bir pislikden sende eglendir kendini mal senii:)))
Akit gibi bir yere gitmişsin ve senin muhalif sözlerini savunacaklarını mı sandın miraderimm. Ak ile başlayan herkese muhalif olursan seni kara yaparlar, fetöcü yaparlar, hain yaparlar oysa sen onlardan daha Türksündür ama bu aklar kabullenemezler
@smguler06 yarası olan gocunur diye bir laf vardır ne güzel bir örnek olmuş bu durum değil mi ?
Nurettin Sözen in o zaman belediye nin televizyonundaki kötü niyetli yayınının tıpkısı.Kavga çıkarmak için program yapılmıß.Niyet baştan bozuk.
Almanya'dan yazdığın ve fetö cu kaçanlar dan olduğun yazdığın klavyeden belli oluyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler