KADIN

Evinizdeki mucize! Bu özelliğini kimse bilmiyordu

Evinizdeki mucize! Bu özelliğini kimse bilmiyordu

Balın mucizelerinden birini de saçlarınızda hissedin…

Balın birçok rahatsızlığı önlediği ve birçok hastalığa iyi geldiği uzmanlarca onaylanmış ve tüm dünyada da sağlığa olan faydası kanıtlanmış durumda. Balın birbirinden ilginç mucizelere gebe olduğunu hepimiz biliyoruz.

Yazın denizden ve güneşten yıpranacak olan saçlarınıza kendi kendinize bal ile yapacağınız kürler sayesinde bir iyilik yapma fikri sizce de kulağa hoş gelmiyor mu?

Ballı saç maskeleri ile balın saçı besleyici özelliğini açığa çıkartabilirsiniz. Ballı saç maskeleri sayesinde saçlarınızın tepeden uca kadar yenilenmesini, güçlenmesini ve oldukça doğal bir şekilde parlaklık kazanmasını sağlarsınız. Sadece 10 dakika ayırarak saçınıza benzeri olmayan ve çok etkili ballı saç maskeleri sayesinde çok güçlü ve güzel görünen saçlara kavuşabilirsiniz.

Muhteşem etkisi ile saçlarınıza anında parlaklık verecek olan ballı saç maskesi tariflerine bir göz atın…

• Bu maske sayesinde balın şifa verici özelliğini açığa çıkararak saçlarınıza parlaklık ve hacim kazandırabilirsiniz…
Bir tatlı kaşığı süzme balı bir su bardağı ılık su ile karıştırın. Saçlarınızı önce kendi saçınıza uygun olan şampuanınızla yıkayıp durulayın. Daha sonra hazırladığınız ballı suyu saçlarınıza yedirerek sürün. Saçınıza mümkünse bir bone takarak en az 15 dakika bekleyin. Sonrasında ılık su ile saçlarınızı iyice durulayın. Saçlarınızda göreceğiniz anında oluşan parlaklık gözlerinizi kamaştıracak.

Bu maskeyi haftada 1 kez uygulayabilirsiniz…
• Bal ile yapacağınız bu ikinci maske sayesinde ise saçlarınızı güçlendirerek kopmalara ve yıpranmalara karşı koruma altına almış olacaksınız. Ayrıca saç diplerinizdeki kaşıntıya, kızarıklığa ve dökülmelere de iyi geliyor.
2 yemek kaşığı süzme bal ile 4 yemek kaşığı saf ve katkısız zeytinyağını iyice birbirine karıştırın. Elde ettiğiniz karışımı saç diplerinizden saç uçlarınıza kadar fırça ile sürün. Sonrasında tüm saçınızı ısıttığınız sıcak havlu ile sarın. 30 dakika boyunca bekleyin. En son olarak saçlarınızı şampuanlamadan ılık su ile durulayın.

Bu maskeden gerçek anlamda bir sonuç alabilmek için haftada 2 defa uygulayabilirsiniz.

/


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön