HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Fatih Camii'sinde imam ve bir kişiyi bıçaklamıştı! Ömer Salgın ile ilgili yeni detaylar, ilk vukuatı bu değilmiş: 'Bu kadarının olacağını tahmin etmiyordum'

İstanbul'da Ömer Salgın, Fatih Camii imamı Galip Usta ile öğrencisi Bilal Erdem’i bıçakla yaralamıştı. Türkiye'nin konuştuğu olayla ilgili olarak Ömer Salgın'a ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı. Salgın'ın iki evlilik yaptığı, ikinci eşinin ilişkisi olduğunu düşündüğü iş yeri sahibi S.N.'yi darp ettiği öğrenildi. İlk eşi de Salgın'ın öfke nöbetleri geçirdiğini, evlilikleri süresince zaman zaman kendisine şiddet uyguladığını söyledi.

İstanbul’da Fatih Camii'ne 8 Ocak günü akşam namazı saatinden önce gelen Ömer Salgın, “Müslümanlar uyanın, putları camilerden çıkarın" diye bağırıp slogan attı. Cami görevlileri tarafından uyarılıp dışarı çıkarılan saldırgan, akşam namazından sonra tekrar camiye geldi. Saatler 19.10'u gösterdiğinde Salgın, imam odasına girdi, hiçbir şey söylemeyen bir anda elindeki bıçağı imam Galip Usta'nın göğsüne doğru salladı. 4 yerinden yaralanan imam kanlar içinde yere yığılınca öğrencilerinden Bilal Erdem de araya girmeye çalıştı. Saldırgan aynı bıçakla Bilal Erdem'i de sırtından bıçakladı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

En Çok Aranan Haberler