HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Yeniden Refah Partisi'nden 'ittifak' açıklaması! Kulisler hareketlendi... "AK Parti ne teklif edecek bunu bilmiyoruz" dedi, İmamoğlu için noktayı koydu: "İstemiyoruz"

Yerel seçimlerde özellikle İstanbul'da AK Parti ile ittifak yapıp yapmayacağı merak konusu olan Yeniden Refah Partisi'nden (YRP) kulisleri hareketlendiren bir açıklama geldi. AK Parti heyeti ile bir araya geleceklerini duyuran YRP Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, "Ne teklif edecek bunu bilmiyoruz" dedi. Kılıç'ın İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ilgili sözleri ise dikkat çekti.

Yeniden Refah Partisi'nden yerel seçimler için çok konuşulacak 'ittifak' açıklaması geldi. Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, AK Parti ile yerel seçim ittifakı görüşmelerine ilişkin detayları açıklarken; bugün yeni bir görüşme olabileceğini duyurdu. Kılıç "Bugün yeniden bir görüşme olabilir, AK Parti ile Yeniden Refah Partisi arasında. Ama gelen AK Parti heyeti bu dakikadan sonra ne teklif edecek bunu bilmiyoruz." dedi. Kılıç'ın İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ilgili sözleri ise dikkat çekti. İşte tüm detaylar...

Bu içerik Devrim Karadağ tarafından yayına alınmıştır

Express

En Çok Aranan Haberler