'Gangnam' yapan İsrail askerleri kovuldu

İsrail işgali altındaki Batı Şeria'da bir Filistin düğününü basan İsrail askerleri Filistinlilere dans edince, haklarında soruşturma açıldı.

Jerusalem Post'un haberine göre, El Halil'de devriye gezen İsrail'in elit Givati Tugayı askerleri bir düğün evinin önünden geçerken içeri girerek arama yapmak istedi. Ancak ne olduysa askerler kendilerini dans eden Filistinlilerin arasında buldu.

Filistinliler askerlerden birini silahıyla birlikte omuzlarına alırken, diğer askerler de silahları omuzlarında, Filistinlilerle birlikte "Gangnam Style" dansı yaptı.

İsrail askerlerinin Filistinlilerle dansı bir cep telefonu tarafından kaydedilip internette yayımlanınca İsrail Savunma Bakanlığı askerlerin "hayatlarını gereksiz yere tehlikeye attığı" gerekçesiyle haklarında soruşturma açtı.

dünyadan haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
yazıklar olsun size....sizin bir direniş izzetiniz var ya ....ne işiniz var gam gam mı ne ve bide sizin canınıza ,,,malınıza ,namusunuza el uzatmış kişlerle bu haldesiniz...yazıklar olsun size,,,o şehit edilmiş kardeşleriniziin izzetini yere seren siz avrupa merklıları yazıklar olsun
Bu bazı İsraillilerin içinde de insanlığa dair biraz kırıntı var ona da hükümetleri el atıyor.. Ne kadar vahim. BİR GÜN YIKILACAKSIN ALLAH'IN İZNİYLE İSRAİL !!!
bu filistinliler bukadar şerefsizlerse az bile yapıyorlar onlara
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler