HABER

Gıda ürünün bulunduğu buzdolabına girip, videosunu paylaştı

Konya'da, Kadınlar Pazarı olarak bilinen sebze- meyve ve şarküteri ürünlerinin satıldığı pazar yerindeki bir iş yeri çalışanı, gıda ürünün bulunduğu buzdolabına girip, o ana ait görüntüleri hava sıcaklığını kastederek 'Konya- Adana'yı geçti' notuyla video paylaşım sitesinde yayınladı. Görüntüler, sosyal medyada tepki çekmesi üzerine paylaşım sitesinden kaldırıldı.

Gıda ürünün bulunduğu buzdolabına girip, videosunu paylaştı

Merkez Karatay ilçesindeki Kadınlar Pazarı'ndaki bir iş yerinde çalışan kişi, gıda ürünün bulunduğu buzdolabına girip, o ana ait görüntüleri arkadaşına cep telefonu kamerasıyla kaydettirdi.

Ardından da görüntüleri hava sıcaklığını kastederek 'Konya- Adana'yı geçti' notuyla bir video paylaşım sitesinde yayınladı. Sosyal medyada tepki toplaması üzerine görüntüleri sayfasından kaldırdı. Aynı kişinin sayfasında, pazar yerinde çekilen çok sayıda videoyu paylaştığı görüldü. (DHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
insanlar kafayı yemiş ya bu ne şimdi
Bunlarin bir gıda ile ilgili her türlü faaliyetini yasaklayıp, izinlerini derhal iptal edeceksin ağır yaptırımlar şart. Bu kepazelik.
Böyle insanların kafasında sadece ampul var. Değiştiremezsin. Tipe bak hizaya gel. Teri ne pisliği varsa bulaşmıştır yiyeceklere ve kafası buna basmıyor. Bu insanlar yüzünden bu hallerdeyiz
Geri Dön