Gül-Erdoğan görüşmesi ertelendi

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Başbakan Tayyip Erdoğan arasında Tarabya Köşkü'nde yapılacak görüşmenin iptal edildiği açıklandı.

Gül-Erdoğan görüşmesi ertelendi

Cumhurbaşkanlığı’nın internet sitesinde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün, Tarabya Köşkü’nde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la bugün saat 14.00’te görüşecekleri bilgisi yer alıyordu. Saat 14.00’e yaklaşırken Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın kullanacağı olası yollarda hazırlıklar başladı. Ancak saat 14.10’da ekiplere bir telsiz anonsuyla normale dönmeleri söylendi. Cumhurbaşkanlığı’ndan bir görevli de basın mensuplarına, görüşmenin Perşembe günü Ankara’da yapılacağını duyurdu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kısıklı'daki evinde Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Müsteşarı Hakan Fidan'la görüştü. Kaçta başladığı ve ne kadar sürdüğü öğrenilemeyen sürpriz görüşme, Başbakanın çıkışını bekleyen habercilerin Hakan Fidan'ın konvoyunu görüntülemesiyle ortaya çıktı.

Hakan Fidan'ın Başbakanın evinden ayrılmasının ardından Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'le görüşmek için Tarabya Köşküne gitmek için evinden çıkması beklendi. Ancak Erdoğan görüşme saati geçtiği halde evden çıkmadı.

Bir süre sonra Başbakanlık kaynakları görüşmenin hafta için bir güne ertelendiğini duyurdu. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
ADAMLAR ZEVKİ SEFADA ÜLKE PERİŞAN!! MİLET BORÇ BATAGINDA!!! PKK AÇILIM AYAĞIYLA ÜLKEYİ TÜRKLERDEN DEVİR ALIYOR MİLLET DAVAR OLMUŞ İNEK OLMUŞ UYUYOR!!!
GÖRÜŞME ERTELENSE NER, ERTELENMESE NE!MEMURA VERİLEN KANDIRMACA %3'LÜK ZAMMI MI GÖRÜŞECEKLERDİ?EMEKLİLERİN İÇLER ACISI HALİNİ Mİ GÖRÜŞECEKLERDİ?YILLIK ERNFİLASYON %8,5-9 ÇALIŞANA VERİLEN,EMEKLİYE YANSITILAN ZAM %3+3=6.BEN ÜZÜLÜYORUM HANGİ MEMUR SENDİKASIYSA "SANKİ MEMURLAR ADINA İYİ İŞ YAPMIŞ,İYİ ZAM ALMIŞ" GİBİ ZAFER SÖYLEMLERİYLE HÜKÜMETE ALKIŞ TUTMASI YOK MU?İŞTE EMEKÇİLERİ,MEMURU,EMEKLİYİ KANDIRAN SENDİKALARA "SARI SENDİKA" BUNUN İÇİN DENİYOR.BAZILARIDA HALA VE HALA BU SENDİKADA KALIYOR.İSTİFA EDEYİM DE İNSANLIK BU SARI SENDİKADAN KURTULSUN DEMİYOR.BU ÜLKE DE EZİLEN DAHA ÇOK EZİLMEYE DEVAM
İkiniz de Amerikan kuklasısınız....Ama ABD ble kurtaramayacak siz....Aynı Saddam, Kaddafi, Mübarek gibi....Kafanız çalışmayabilir, ama en azından etrafınıza baksanız, sonunuzu görebilirsiniz....
İŞÇİ EMEKLİ MAAŞLARININ 3600 LİRAYA ÇIKARTILMASI,HER AY İŞÇİ EMEKLİLERİNE 1000 LİRA İLAVE YARDIM YAPILMASI,65 YAŞ ÜSTÜNDEKİLERİNDE TÜM YURTTA ÜCRETSİZ SEYAHAT EDEBİLMELERİ İLE İLGİLİ YASALAR ACABA ÇIKTI MI!!!???....ÇIKMADI İSE NEDEN BU KONU BAŞBAKANIMIZCA AÇILMIŞTI???HEM İŞÇİ EMEKLİSİ MAAŞI ÇOK AZ GEÇİNMEK ÇOK ZOR HEM DE HAYAL KIRIKLIKLARI?? BİRAZ TUHAF DEĞİL Mİ SİZCE???...
Diğer Haberler