HABER

Her gamerın bir numaralı ihtiyacı Rampage oyuncu koltuğu ve incelemesi

Siz de oyunların dayanılmaz heyecanına kendinizi kaptırmayı çok mu seviyorsunuz? Uzun süre bilgisayar karşısında zaman geçirmek maalesef vücut ağrılarına ve duruş bozukluklarına yol açabiliyor. Bunun önüne geçmek için Rampage KL-R56 Oyuncu Koltuğu yardımınıza koşuyor. Ayarı yapılabilen Rampage Oyuncu Koltuğu incelemesine ve alternatif ürünlere göz atmanızı öneriyoruz.

Her gamerın bir numaralı ihtiyacı Rampage oyuncu koltuğu ve incelemesi

Oyun performansını etkileyen en önemli unsurlardan biri, rahatlık seviyesi. Rampage KL-R56 Oyuncu Koltuğu, üstün özellikleriyle sizi rahat ettirip oyunun keyfini daha çok çıkarmanızı amaçlıyor. 3D kolu, ayarlanabilir sırt ve baş yastıkları, üç class amörtisörleri ve 180 derece geriye yatırılabilir gövdesiyle çok avantajlı. Teknik özelliklerinin, avantaj ve dezavantajlarının, kullanıcı yorumlarının ve benzer ürünlerin olduğu Rampage oyuncu koltuğu incelemesine geçmeye ne dersiniz?

Rampage KL-R56 Oyuncu Koltuğu


Her gamerın bir numaralı ihtiyacı Rampage oyuncu koltuğu ve incelemesi

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Rampage KL-R56 Oyuncu Koltuğu'nun teknik özellikleri


Kendine özgü ergonomik tasarımla geliştirilmiş Rampage KL-R56 Oyuncu Koltuğu, uzun süre boyunca oynadığınız oyunlarda sırtı ve duruşu kolaylaştırıyor. Ürünün iki adet yumuşak ayarlanabilir yastığı bulunuyor. Sırt kısmındaki yastık, sırtı destekliyor ve baş yastığı da başı destekliyor. Vücut ergonomisine uygun yastıkları, istediğiniz konumda ayarlayarak rahat ve konforlu oturum sağlanabiliyor. Oyuncular için özel olarak tasarlanan koltuk, uzun ömürlü suni deriyle kaplanarak üretiliyor. Ürünün beş adet yüksek kilolara dayanıklı ve uzun ömürlü tekerlekleri ve 180° tam yatar mekanizması bulunuyor. Metal gövdesi uzun yıllar boyunca kesintisiz çalışabiliyor. Kademeli olarak istediğiniz sırt kademesini ayarlayarak koltuğu, kendiniz için en rahat konumda kullanabiliyorsunuz. "Rampage oyuncu koltuğu nasıl ayarlanır?" sorusu aklınızı karıştırıyorsa hemen cevaplayalım. Koltuğun üç class amörtisörü ile yüksekliğini istediğini hâle getirebiliyorsunuz. Dünya standartlarında üretilen bu sistemi, aşağı ve yukarı olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Ürünün teknik özellikleri arasında üç hareketli kolu, dökme kalıp süngeri, kelebek mekanizması, polyamid sağlam ayağı bulunuyor. Rampage KL-R56 Oyuncu Koltuğu, maksimum 120 kiloya kadar ağırlığı taşıyabiliyor. Ürün; boyu 142 cm, oturma genişliği 46 cm, kol mesafesi 74 cm ve sırt genişliği 38 cm ölçülerinde üretiliyor. Oturma yeri ve tekerlekleri arasındaki mesafe 55 cm, oturma yerinden baş kısmına kadar olan mesafenin ise 93 cm şeklinde olduğu belirtiliyor. Rampage oyuncu koltuğu kurulumu için kutusunun içinden kurulum yönergesi çıkıyor. Bu doğrultuda koltuğunuzu kolay şekilde kurabiliyorsunuz.

Rampage KL-R56 Oyuncu Koltuğu'nun avantaj ve dezavantajları


Avantajları:

  • 3D hareketli kolu bulunuyor.

  • Ayarlanabilir kafa ve bel yastığı, kullanıcılara uzun süreli rahatlık sağlıyor.

  • 180° tam yatar mekanizması, istenilen ayarda sabitlenerek uzanma konforu yaşatıyor.

  • Üç class amörtisör ile ürünün yükseklik ayarı rahatça yapılabiliyor.

  • Metal sağlam ayakları, 120 kg'a kadar ağırlığı taşıyabiliyor ve pratik biçimde hareket ediyor.

  • Kolay kurulumu sayesinde zaman kaybetmeden ve uğraşmadan kullanıma hazır hâle geliyor.

  • Dökme kalıp süngeri ve kelebek mekanizması, kaliteli kullanım sağlıyor.

Dezavantajları:

  • Suni deri kaplaması terleme yapabiliyor.

  • Maksimum 120 kg'a kadar ağırlık taşıyabildiği için 120 kg'dan daha ağır kişilerin kullanımına uygun olmuyor.

  • Bazı kullanıcılar, zaman zaman koltuğun gıcırdama yaptığını belirtiyor.

Rampage KL-R56 Oyuncu Koltuğu'nu kullananların yorumları


Rampage oyuncu koltuğu yorumları genel olarak incelendiğinde yüksek kullanıcı memnuniyeti göze çarpıyor. Koltuğu satan alan kişilerin olumlu yorumları arasında kurulumunun oldukça kolay olduğu, uzun süre oturmaya rağmen hiç vücut ağrısı yapmadığı ve kaliteli olduğu öne çıkıyor. Ürün, birçok kullanıcının beklentisini karşılıyor ve ürünün görselde göründüğü şekliyle birebir aynı olması, kullanıcılar tarafından tatmin edici bulunuyor. Rampage Oyuncu Koltuğu yorumları arasında olumsuz değerlendirmeler de yer alıyor. Olumsuz yorumlar arasında bir ay kullanmadan sonra koltuğun gıcırdamaya başladığı ve uzun süre boyunca oturulduğunda terletme yaptığı belirtiliyor. Ürünün suni deri olması ve alt cıvatalarının yüksek kalitede olmaması, bazı kullanıcıların beklentilerini karşılamamış. Rampage KL-R56 Oyuncu Koltuğu'nun hem olumlu hem olumsuz yorumları bir arada bulunsa da yüksek kullanıcı memnuniyeti, öne çıkıyor. Ürünün teknik özellikleri beklentinizi karşılıyor ise bu ürüne bir şans vermenizi öneriyoruz.

Ürünü İncele

Rampage KL-R56 Oyuncu Koltuğu'na benzer ürünler


1. XRANCER Cross Tam Profesyonel Oyuncu Koltuğu


Her gamerın bir numaralı ihtiyacı Rampage oyuncu koltuğu ve incelemesi

Xrancer Cross Tam Profesyonel Oyuncu Koltuğu, özel olarak üretilen yüksek yoğunluklu süngeri sayesinde rahat ve konforlu deneyim yaşatıyor. Ürün, özel yumuşak terletmeyen kumaşla üretiliyor. Koltuğun çift kollu mekanizmasının bir kolu, aşağı-yukarı diğeri ise yaylanma özelliğine sahip. 3D kollara sahip ürün, dört class amortisör ile isteğinize göre yüksekliğini ayarlamanızı sağlıyor. Koltuğun birinci sınıf esnek derisi, oldukça estetik görünüyor ve uzun süre kullanımda hiçbir vücut ağrısına neden olmuyor.

Ürünü İncele

2. XDrive Toryum Oyuncu Koltuğu


Her gamerın bir numaralı ihtiyacı Rampage oyuncu koltuğu ve incelemesi

XDrive Toryum Oyuncu Koltuğu, ayarlanabilir boyun ve bel destekleriyle kendinize en uygun rahatlığı bulmanız için lastikli olarak ayarlanarak tasarlanıyor. Ürünün kolçakları ise metal iç iskelet ve yumuşak dokunuşlu esnek PU malzemeden üretiliyor. Koltuk, 160 derece yaslanmaz özelliği sayesinde arkanıza yaslanarak rahatlamanızı sağlıyor. Sağlam plastik ayarları, koltuğun yere sağlam basması için üstün performans sağlıyor.

Ürünü İncele

Günün fırsatları için acele edin! İndirimlisi varken daha fazla ödemeyin! (31.07.2022)

Trendyol Collection kadın ve erkek ürünleri

Ev giyim & iç giyim ürünleri

Stanley termos ve soğutucu çantalar

Erkek terlikler

Kadın terlikler

Erkek çanta ve aksesuarlar

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

3. MSI MAG CH120 X Oyuncu Koltuğu


Her gamerın bir numaralı ihtiyacı Rampage oyuncu koltuğu ve incelemesi

MSI MAG CH120 Oyuncu Koltuğu, oyun deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarmak için özel olarak üretiliyor. Şık ve konforlu olan ürün, 180 derece yatabilen sırt desteği ile öne çıkıyor. Koltuğun çok açılı ayarlanabilir kolçakları, kolayca kilitlenebiliyor. İstediğinizde rahatça hareket eden tekerlekleri ve destek yastıkları, uzun süreli bilgisayar kullanımlarında bile kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyor. Ürün, çelik malzemeli sağlam iskelet yapısı sayesinde uzun seneler boyunca deforme olmadan kullanmayı vadediyor.

Ürünü İncele

4. Türksit Range Yastıklı Yönetici Ve Oyuncu Koltuğu


Her gamerın bir numaralı ihtiyacı Rampage oyuncu koltuğu ve incelemesi

Türksit Range Yastıklı Oyuncu Koltuğu, uzun ömürlü ve kuvvetli amortisörleri ile dikkat çekiyor. Ürünün 360 derece dönebilen tekerleri, oldukça sessiz ve parke çizmiyor. Dayanıklı ve çok kullanışlı kolçakları ve uzun ömürlü oturum süngeri, koltuğun en sevilen özellikleri arasında yer alıyor. Yaslanma sertliği ve yüksekliği kendi isteğinize göre kolayca ayarlanabiliyor. Üstelik kolay kurulum özelliği sayesinde sizi hiç uğraştırmadan kısa sürede kolayca kuruluyor.

Ürünü İncele

5. Asus ROG Chariot Oyuncu Koltuğu


Her gamerın bir numaralı ihtiyacı Rampage oyuncu koltuğu ve incelemesi

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

ROG Chariot RGB Oyuncu Koltuğu, üstün özellikleri sayesinde kullanıcıların en sevdiği ürünler arasında yer alıyor. Hafızalı köpükten bel desteği, 4D kol destekleri, eğilme mekanizması öne çıkan özellikleri arasında bulunuyor. Dayanıklı class dört gazlı yükseltme özellikleri sayesinde ürün, istediğiniz yüksekliğe kolayca ayarlanıyor. Canlı ve dinamik oyun deneyimleri için çok sayıda efekte ve renge sahip entegre ASUS Aura RGB aydınlatması da oldukça estetik duruyor.

Ürünü İncele

6. AeroCool ThunderX3 EC3BR Oyuncu Koltuğu


Her gamerın bir numaralı ihtiyacı Rampage oyuncu koltuğu ve incelemesi

Yeni oyun çağı için kuralları belirleyen Aerocook ThunderX3 Era Oyuncu Koltuğu, kendinizi profesyonel oyuncu gibi hissettiriyor. Ürünün üst seviye ergonomik tasarımı, duruş pozisyonunuzu destekliyor ve vücut için sağlam bir destek sağlıyor. Kafa ve sırt yastıkları ise oldukça konforlu hissettiriyor. 360 derece dönebilen koltuğun, hidrolik gaz asansörü bulunuyor. Suni deri ve karbon fiber tasarımı sandalyenin çok şık ve fütüristik görünmesine katkı sağlıyor.

Ürünü İncele

7. XDrive 15'li Profesyonel Oyuncu Koltuğu


Her gamerın bir numaralı ihtiyacı Rampage oyuncu koltuğu ve incelemesi

İster dik ister yatay pozisyonda kullanabileceğiniz XDrive 15’li Profesyonel Oyuncu Koltuğu, ergonomik tasarımıyla kullanıcıların en çok tercih ettikleri ürünler arasında yer alıyor. Ürünün maksimum 160 derece arkaya yatırılabilir özelliği bulunuyor. 2D hareketli kolçakları sayesinde sağa ve sola hareket ettirerek ürünü sabitleyebiliyorsunuz. Kaliteli su deri kumaşı, uzun süreli oturmalarda ekstra yumuşaklık sağlıyor. Dayanıklı tekerleri sayesinde istediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz. Üstelik koltuğun üzerindeki malzeme, su ve kir tutmayarak kullanım kolaylığı sağlıyor.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )

İş birliği İçerikleri

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler