HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

İstanbul'da kan donduran vahşet! Arkadaşının kafasını baltayla kesip balkondan attı

İçerik devam ediyor
İçerik devam ediyor

İstanbul'da kan donduran bir cinayet olayı yaşandı. Zeytinburnu'nda yaşayan yabancı uyruklu 2 kişi arasında kavga çıktı. Taraflardan biri, tartıştığı arkadaşının başını balta ile keserek balkondan aşağı attı. Şüpheli daha sonra elindeki baltayla balkondan aşağı atladı. Saldırgan yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. İşte detaylar...

İstanbul Zeytinburnu'ndan kan donduran bir vahşet haberi geldi. Edinilen bilgiye göre, olay Seyitnizam Mahallesi Şehit Erkan Alyanak Sokak’ta saat 10.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, yabancı uyruklu iki kişi arasında çatı katında bilinmeyen bir nedenle tartışmaya çıktı. Tartışma alevlenince ikili kavgaya tutuştu. Ardından şahıslardan biri eline geçirdiği baltayla diğerini öldürerek kafasını kesti.

d8f71d3651c2342bfec2b6a7bd07b0ee

İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNDU

Dehşete düşüren olayda şahıs, arkadaşının kafasını çatıdan aşağı attı. Adam kısa süre sonra kendisini boşluğa bırakarak intihar girişimde bulundu. O sırada sokakta bulunanlar yaşananlar karşısında şok olurken, ihbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralı adam hastaneye kaldırılırken olayla ilgili çalışma sürdürülüyor.

1aecd38867a03600ed9675acfbdacee2

"BİZ TOP SANDIK"

Adil Gürbüz isimli temizlik işçisi, "Kafanın yere çarptığını gördüm. Biz top zannettik. Çöp diye alacaktık. Baktım yerde kan var. Geriye çekildim. Arkadaş da balta da şuradaydı. O orda kıvranıyordu. Balta yerdeydi. Ambulansı çağırdım. Ambulans aldı götürdü" dedi.

301f1e4db2729070b3e3b2a3c787b57e

İHABu içerik Şahin Alp tarafından yayına alınmıştır

En Çok Aranan Haberler