HABER

Akşener'den Erdoğan'ın sözüne gönderme: Sen nasıl devrimcisin kardeşim

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener katıldığı Youtube programında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'muhafazakar devrimci' sözlerine gönderme yapan Akşener, ilkokul öğrencilerine bedava yemek tekliflerinin reddedildiğini belirterek, "Siz nasıl devrimcisiniz kardeşim" dedi. Akşener ayrıca son günlerin en çok konuşulan konusu, 6 yaşındaki küçük kız çocuğuna istismarla ilgili de sert ifadeler kullandı.

Akşener'den Erdoğan'ın sözüne gönderme: Sen nasıl devrimcisin kardeşim

İYİ Parti lideri Meral Akşener Youtube'da Ruşen Çakır'ın sorularını yanıtladı. Altılı masa, seçim ve hükümetle ilgili açıklamalarda bulunan Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a da 'devrimci muhafazakar' göndermesinde bulundu. Cumhurbaşkanı adayı olmayacağını yineleyen Akşener, "Başbakanlık için de hiç kimseyle görüşmedim" dedi.

DSDSD

"SEN NASIL DEVRİMCİSİN"

Akşener, ilkokul öğrencilerine bedava yemek tekliflerinin AK Parti tarafından reddedilmesine tepki gösterdi. Teklifin ardından Demre Belediyesi'nin öğrenciler için ücretsiz yemek hizmetini devreye soktuğunu fakat bu kez de Kaymakamlığın izin vermediğini belirten Akşener, "Cumhurbaşkanı Erdoğan kendine devrimci muhafazakar' diyor. Sen nasıl devrimcisin kardeşim. Devlet eliyle bu yasaklanır mı?" ifadelerini kullandı.

6 YAŞINDAKİ KIZA İSTİSMAR

Son günlerde Türkiye'nin 1 numaralı gündemi olan 6 yaşındaki kız çocuğuna istismar davasıyla ilgili de konuşan Akşener, "Tarikatta istismar davasının takibini yapmazsam namerdim, şerefsizim." dedi.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler