HABER

Kavgada 1'i polis 5 kişi yaralandı

Şanlıurfa’'da iki grup arasında çıkan kavgada biri polis 5 kişi yaralandı.

ŞANLIURFA (İHA) - Yüzlerce polis, kavga eden grubu ayırmakta güçlük çekti. Olay, gece 02.00 sularında kentin Sırrın Mahallesi’nde meydana geldi. İki grup arasında sözlü başlayan tartışmanın büyümesi üzerine gruplar arasında tekme tokatlı kavga çıktı. Çıkan kavgayı ayırmaya gelen polis ekipleri, iddiaya göre burada kavga eden grup tarafından darp edildi. Meslektaşlarının darp edildiğini öğrenen yüzlerce polis ise mahalleyi kuşatarak, kavga eden şahısları aramaya başladı.

Mahallede toplanan grup polis ekipleri tarafından gözaltına alınmak istenince gerginlik yaşandı. Polis ekipleri de gruba, biber gazı ve copla müdahalede bulundu. Uzun süren gerginlik sonrası biri polis 5 kişi çeşitli yerlerinden yaralanırken, kavgaya karışan kişiler ise gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Şu Akepe'liler Yüzünden Canım Ülkemde Ne Bet Kaldı,Nede Bereket.!Kanımca Bu DİNDAR-KİNDAR %50'nin Başbakanının İnsanlarımızı Tef Gibi Germesinden Kaynaklanıyor.!Rabbim, Bizleri Tez Zamanda O KİBİRLİ ZALİMİN Esaretinden vede UĞURSUZLUĞUNDAN KURTARSIN.!!!
Geri Dön