HABER

Kızının direksiyon sınavında kalmasına kızdı öğretmene saldırdı

İstanbul Sancaktepe'de kızının direksiyon sınavını geçememesine kızan bir kişi, sorumlu tuttuğu öğretmene oğlu ile birlikte saldırdı. Baba ile oğulun öğretmene kafedeki yumruklu saldırısı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Girdiği direksiyon sınavında başarısız olan kadın, evlerine gidince sınavdan kaldığını ailesine bildirdi. Buna sinirlenen kadının babası ile ağabeyi, Sancaktepe'de direksiyon eğitim alanındaki öğretmenlerin oturduğu kafeye gitti.

ÖĞRETMENE KAFEDE SALDIRDILAR

Baba ile oğlu, kızlarının başarısızlığından sorumlu tuttukları sınav komisyonu başkanı olan öğretmen B.A.'ya bir anda saldırdı.

-direksiyon-sinavinda-basarisiz-olan-kadinin-ailesinden-ogretmene-yumruklu-saldiri_8474_dhaphoto6

Sonraki adayın sınavına girmeyi beklerken aynı anda baba ile oğlunun yumruklarının hedefi olan öğretmen B.A., yere yığıldı. Kafedekilerin saldırgan baba ile oğlunu tutmasıyla olay sonlandı.

-direksiyon-sinavinda-basarisiz-olan-kadinin-ailesinden-ogretmene-yumruklu-saldiri_8474_dhaphoto5

Sancaktepe'de bir ortaokulda müdür yardımcılığı da yaptığı öğrenilen B.A., adları açıklanmayan baba ile oğlundan şikayetçi oldu. İfadeleri alınan baba ile oğlu serbest bırakıldı.

SALDIRI KAMERADA

Saldırı anı kafenin güvenlik kamera görüntülerine saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, baba ile oğlunun, masada bir başka öğretmen arkadaşıyla oturan öğretmen B.A.'ya yumruklu saldırısı görülüyor.

-direksiyon-sinavinda-basarisiz-olan-kadinin-ailesinden-ogretmene-yumruklu-saldiri_8474_dhaphoto1

Yumruklar sonrası öğretmen yere düşeken, kafedekiler baba ile oğlu tutarak olayı sonlandırıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler