HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kocaeli'de akılalmaz olay! 3 ay önce tanışıp ayrıldı, 'Bu bebek senin' dendi

Kocaeli'de bir kişi, 3 ay önce tanışıp ayrıldığı kız arkadaşının ağabeyi tarafından "Bu bebek senin, akşam aileni al gel, babamdan kardeşimi iste" denilerek kendisine yeni doğmuş bir bebek verildi. "Bu bebeğin benden olması imkansız" diyen Y.E.Ç., soluğu karakolda aldı. Y.E.Ç., eski kız arkadaşı ve ağabeyi O.K.'den şikayetçi olurken bebek koruma altında alındı.

Kocaeli'de akılalmaz olay! 3 ay önce tanışıp ayrıldı, 'Bu bebek senin' dendi

Kocaeli'de yaşayan Y.E.Ç., 3 ay önce tanıştığını belirttiği kız arkadaşı E.K. ile bir süre sonra anlaşamayarak ayrıldı. E.K. 4 gün önce bir kız bebek dünyaya getirdi. E.K.'nin ağabeyi O.K., Y.E.Ç.'yi arayarak dün gece saatlerinde Gültepe Mahallesi'nde bulunan bir eve çağırdı. O.K. eve giden Y.E.Ç.'ye bebeği vererek 'Bu bebek senin, akşam aileni al gel, kardeşimi babamdan iste" dedi. Bebeği alarak evden ayrılan Y.E.Ç., hemen polis merkezine giderek olanları anlattı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

iStock-1149019831

"BU BEBEĞİN BENDEN OLMASI İMKANSIZ"

Polis ekipleri, bebeği teslim aldıktan sonra Y.E.Ç.'nin ifadesine başvurdu. Y.E.Ç. ifadesinde, "Bebeğin ismi ve kimliği yoktu. Başına bir bela gelmesin diye polis merkezine geldim. Ben E.K.'yi 3 aydır tanıyorum. Bu bebeğin benden olması imkansız" dedi.

"BEBEK KORUMA ALTINA ALINDI"

Polis merkezinde ihtiyaçları giderilen bebek, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından korumaya alındı. Olayla ilgili, 'Aile Hukukundan Kaynaklanan Yükümlülüğün İhlali' suçundan soruşturma başlatıldı.

Kaynak: DHA

En Çok Aranan Haberler