KADIN

Kova burcu Haziran 2015 aylık burç yorumları

Kova burcu Haziran 2015 aylık burç yorumları

Kova burcu Haziran 2015 aylık burç yorumları...

GENEL BAKIŞ
Sevgili Kova'lar Haziran ayında sizlere bol şans diliyorum.

2 Haziran tarihinde Yay burcunda bir dolunay meydana gelecek. Aşk hayatınız, sosyal ilişkilerinizde önemli etkiler söz konusu olacak. İlişkilerinize ve hayattan beklentilerinize bir bakmanızı öneririm. Arkadaşlık ilişkilerinizi, hedeflerinizi bir gözden geçirme durumunuz söz konusu olacaktır. Bu dolunayda bekleme bir takım gecikme söz konusu olabilir.

5 Haziran tarihinde Venüs Yengeç burcunda seyrine başlayacak. İlişkilerinizde hayatın kıymetini bilme arzunuz olacak. Zevk veren, hayatınızı güzel hissettiren bir insanla birlikte olmak isteyeceksiniz. Özellikle evlenmeyi düşünenlerin Merkür geri hareketinde karşısındakileri izlemesini öneririm.

12 Haziran tarihinde Merkür geri hareketi sonlanmış oluyor. Harekete geçme döneminiz söz konusu olacak. Belki bir bebek sahibi olma, çocuklarınızla tatil yapma anlamında harekete geçeceksiniz. Aşkta kısmetinizin arttığı bir dönem olacak.

16 Haziran tarihinde yeniay İkizler burcunda doğacak. Bu çok güzel bir yeniay olacak. Dilek dilemenizi öneririm. İletişiminiz güçlenecek, sürpriz gelişmeler söz konusu olacak, bitmiş ilişkileriniz canlanabilir, evlilik teklifi alabilirsiniz.

21 Haziran tarihinde Güneş Yengeç burcunda seyrine başlayacak. İşinizi sahipleneceksiniz. İstikrarı kıymetli bulacaksınız. Ailevi konular önem taşıyacak.

24 Haziran'daki Mars Yengeç burcu seyrine başladığınız iş hayatınızdaki şartlarınızı ele alacaksınız. Yeni iş arayışları ve yeni girişimler anlamında geçmişi bırakıp yeni bir sayfa açacaksınız. Sağlığınızı önemseyeceksiniz.

**Kova burcu günlük burç yorumlarını okumak için tıklayın!

**

AŞK VE İLİŞKİLER
1-7 Haziran arası: 3 Haziran tarihindeki görünüm, güven duygumuzun kelimelere yansıması, bilinçli hareket etmemiz, aklımızı kullanmamız ve dostluk ilişkilerimizde uzlaşıdan yana hareket etmemizi sağlıyor. Bu durum, bizim takdir edilmemizi, saygı görmemizi, sevilmemizi sağlıyor.
5 Haziran tarihindeki Venüs-Aslan burcu geçişi, otoriter tavırlı ve kendini önemseyen bir partner rahatsız edici olabilir. Halbuki beraberliği keyifli hale getirmek en doğrusudur. Yaratıcı tarzda düşünüp, birbirinize minik sürprizler hazırlamak, birlikte zevk alacağınız şekilde yenilikler yapmak, fantezilerinizi tekrar güçlendirir. İlişkisi olmayan Kovalar için, yeni biriyle tanışabilirsiniz.

8-14 Haziran arası: 9 Haziran tarihindeki yöneticiniz Uranüs, Güneş ile olumlu bir görünüm yapacak. Bu görünüm sizleri keyiflendirici ve en azından ruhsal olarak rahat ettiricidir. Aşk hayatınızda olumlu bazı gelişmeler yaşanabilir. Değişimler ileriye dönük sizi özgür kılabilir. Umudunuzu yitirmeyiniz. Merkürün geri hareket döneminde olduğunu unutmayalım. Yenilikleri, gölgeli günleri dahil olmak üzere 19 Haziran sonrası netleşmeye başlar. 12 Haziran tarihinde, mevcut ilişkinizle ilgili meseleleri her ikinizin de ortaklaşa gözden geçirmenizi sağlayan olumlu bir tesir var. Yeni başlayacak ilişkilerde ise, birbirinizin hayata bakış açısı ve fikirleri uyuşabilir.

12 Haziran-8 Temmuz arasında Merkür düz seyirle ilerleyecek. Yeniden aşk hayatınız aktif hale geliyor. Bildiğiniz gibi geri hareket döneminde temkinliydik, öyle hemen karar vermedik. Doğrusu da buydu zaten. Şimdi hem akılcı hareket edeceğiz hem de karşı cinsle iletişimimiz yoğun olacak. Aşk hızlı bir şekilde akmaktadır. Sizi aktif, hareketli ve aşkta enerjik kılacak. Konuşmak, bağlantılarda bulunmak, yaratıcı tarzda düşünmek mümkün. Aklımız, özel yanlarımız, farklı ve sıra dışı olmamız karşı cins üzerinde bir hayli etkili olacak. Sosyal yaşama önem vereceğiz. Bizim gibi düşünen kişilerle bir araya gelerek sohbet edeceğiz.

15-21 Haziran arası: 16 Haziran tarihinde Yeniay, İkizler burcunda oluşacak ve sizlerin gerek aşkta, gerek ciddi ilişkilerde ve gerekse hayatın eğlenceli yanlarında aktif kılacaktır. Bu öyle bir Yeniay ki tüm görünümleri heveslendirici, iletişimin kolay bir şekilde akışını sağlayıcı, yenilikleri de çabucak hayatınıza dahil edici. Kovalar zaten sıra dışı düşünebilin, sosyal ilişkileri güçlü, aktif olmaktan hoşlanan yapıda kişiler. Onun içindir ki, bu Yeniayın tüm enerjisini olumlu şekilde değerlendirecek burçlardan biri olarak, öyle durup beklemek, olur mu olmaz mı diye düşünmek size göre değil. Birini beğendiniz mi, iletişime geçip yan yana gelmeniz uzun sürmez. Diyelim ilişkiniz var, birlikte hoşça vakit geçirmek için gerekli ne varsa onu değerlendirirsiniz. Tatile çıkmak gibi. Can sıkıntısı diye bir şey bu Yeniayda pek yok. Çünkü öyle hareketlisiniz ki, her an bir başka karar alıp hoşunuza gidecek bir şeyler yapabilirsiniz. Yıldırım aşkı derler ya, işte bu Yeniay böyle bir etki yaratabilir. Hemen aşık olmak, hatta evlenmeye kalkışmak gibi. Yeniay için minik uyarılarım da olacak tabii ki. Aceleyle verilen kararların, düşünülenlerin daha sonra kalıcı olmayışı. Böyle bir gölge yanı olduğunu bilirsek, hangi konuda olursa olsun daha dikkatli davranırız. Ben yine de genel olarak bu Yeniayın önümüzdeki bir aylık süreçte size getirdiği hareketlilik moralinizi yükseltmede, eğlenceli bir dönem geçirmenizde destekleyici olacağını söyleyebilirim.

22-28 Haziran arası: 22 Haziran tarihindeki Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, tabii ki gayet olumlu değişimlerin, yeniliklerin hayatımıza dahil olacağını işaret eden bir enerji. Devam eden ilişkimizde hem ortaklaşa hareket etmekten yanayız hem ede kendi özgürlüğümüze çıkmak istiyoruz. İşte bu görünüm sayesinde bunu başarabiliriz. İlişkimiz yoksa hayatımıza girecek olan insanla bir yerde bir şekilde karşılaşabiliriz. Eskisi gibi değiliz. Seçmesini biliyoruz. Nasıl biri istediğimizin farkındayız. Bu görünüm de, farkındalığı yüksek Kovalara beklentilerine yönelik bir aşkı müjdeliyor. Vadesi çoktan dolmuş, zaten pamuk ipliğine bağlı olan, bitsin de yolumu çizeyim diyen Kovalar bu görünüm sayesinde pürüzlü ilişkilerini sona erdiriyorlar. Ayrıca bu görünüm sayesinde yeni ortaklar, yeni bir çevreye girme, yeteneklerinizi değerlendirme anlamında da önünüzde kapılar açılıyor. Değişime her zaman açık olan Kovaların bu enerji sayesinde bir hayli aktif hale geleceklerini söylemek isterim.

İŞ VE KARİYER
1-7 Haziran arası: 2 Haziran tarihinde Yay burcunda oluşacak Dolunay, hedefinize uygun işler, ilişkiler yoluyla amacınızı gerçekleştirme, sosyal gruplarla temasa geçme, projeler, beklentileriniz, dostluklarınızla ilgili olarak mevcut durumunuzu gösteren bir yansımadır. Sizin kendinizi doğru bir iş ve hedef üzerinde yönlendirip yönlendirmediğiniz hususunda test edicidir. Merkür geri hareket dönemine denk geldiği için tabii ki yeniden düşünme ve değerlendirme zamanıdır.

8-14 Haziran arası: 11 Haziran tarihindeki görünüm, yeni fikirlerimizi her alanda ifade etme hevesimizin işaretçisidir. Değişimden yanayız. Sıradan bir yaşam yerine, arzu ettiğimiz güzelliklere kavuşacağımız bir hayatın özlemindeyiz.

15-21 Haziran arası: 18 Şubat saat 19:02- 8 Temmuz saat 08:12 tarihleri arasında Akrep burcuna gerileyecek Satürn, iş hayatınız, kariyerinizle alakalı konularda maddi ve manevi çıkarlarınızı gözetmenizde, harcamalarınıza dikkat etmenizde ve durumunuzu gözden geçirmekte yarar var. Amacınıza uygun iş tercihlerinde bulunun. Ancak aceleci ve dağınık şekilde kararlar vermeyiniz. Eğer yeni adım attığınız bir işte veya şu andaki mevcut işinizde bilginiz, tecrübeniz yeterli değilse, kendinizi geliştiriniz. Eksiklerinizi tamamlayınız. İş tercihlerinde bulunurken, ilerisini düşünün. İşinizi sağlama almadan veya mali konularda önünüzü görmeden aceleci kararlar vermeyiniz. Hesabınızı iyi bilin.

21 Haziran-23 Temmuz tarihleri Güneş-Yengeç burcunda ilerleyecek ve biraz yavaşlayacağız. Özellikle iş hayatımız, ailemiz, hassasiyet gerektiren konular olduğunda durup bakacağız. Ne kadar güvende olup olmadığımız üzerinde duracağız. Ailemiz, yuvamız, çocuklarımız, sağlığımız önemli hale gelecek. Bazen şüpheleneceğiz etrafımızdaki olaylardan. Bazen inanmak isteyeceğiz birilerine. İlişkilerde de güven, sadakat, sevgi, saygı olguları üzerinde bilhassa duracağız. Bu dönemde sağlık kontrolleri yaptırmak, bağımlılıklarınızı gözden geçirmek, çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız tıbbı kontrollerden geçmek, rutin şikayetlerinizi önemsemek yararlıdır. İşinizde hassasiyet öne çıkabilir.

22-28 Haziran arası: 24 Haziran-9 Ağustos tarihleri arasında Mars-Yengeç burcunda ilerleyecek. Bu dönemde, çalışma hayatımızla ilgili konularda hassas düşüneceğiz. Etrafımızdaki insanların zaman zaman tuhaf halleri, alınganlıkları veya bizim böyle hallere sabretmekte zorlanışımız fiziksel ve bedensel sağlığımızı tehdit edebilir. İşlerimizi verimli bir şekilde yapmamız zor olabilir. Ancak asıl şimdi gücümüzü anlarız. Deriz ki, ben çabuk sinirleniyorum, sabırsızım, dayanma gücüm düşük, toparlanmam lazım. Kendinize ne kadar gerçekçi bakabilirseniz, o kadar rahatlarsınız. İnsanız tabii ki, bazen insan bir şeylere anlayış göstermekte zorlanıyor. O zaman gelin bu dönemde, enerjimizi yükseltici aktivitelere önem verelim. Doğru beslenelim, egzersiz yapalım, negatif görüşte olan insanlardan uzak duralım. İşlerimizi planlı, belli saat aralıklara yayarak halledelim. Molalarımız olsun. Tatile çıkalım. Dinlenelim, enerjimizi yükseltelim. Eğer sağlık anlamında şikayetlerimiz varsa, bunları ihmal etmeyelim, doktora gösterelim. Çay, kahve, sigarayı aşırı tüketmeyelim. Mümkünse bırakalım. Aile sağlığımıza önem verelim. Doğum yapacaksak, iyi bir hastane bulalım. Uzman doktorlarla çalışalım.

PARA
1-7 Haziran arası: 2 Haziran tarihindeki Dolunayın, Neptün ile olan görünümü, mali konularda dikkatli ve gerçekçi olunması gerektiğini de vurgular. Boşa kürek sallamamak, yaptığımız işin getiri ve götürülerini iyi hesaplamak lazımdır. Bir hayalin, bir hedefin, bir umudun peşinden gidiliyorsa, bunun size katkısı nedir diye bir sormak lazım.

8-14 Haziran arası: 12 Haziran tarihinde Merkür geri hareketinin sona erişiyle, 8 Temmuz tarihine kadar, maddi konularda aktif davranacağız ve bol bol alışverişte bulunacağız. Hayatımızı kolaylaştıran teknolojik ürünlerin alımı, bilgilenme, araştırma, deneyim sahibi olmak için yapılan yolculuklara bütçemizde yer verebiliriz.

15-21 Haziran arası: 18 Haziran tarihindeki Merkür-Kuzey düğüm görünümü, güven duygumuzun kelimelere yansıması, bilinçli hareket etmemiz, aklımızı kullanmamız ve dostluk ilişkilerimizde uzlaşıdan yana hareket etmemizi sağlıyor. Bu durum, bizim takdir edilmemizi, saygı görmemizi, sevilmemizi sağlıyor.

22-28 Haziran arası: 23 Haziran tarihindeki görünüm, izlediğiniz yol, düşündüğünüz işlerle ilgili her şeyi bir daha gözden geçirmenizi sağlıyor. Merkür-İkizler burcunda ilerlediği için son derece güçlüdür. Akıl yoluyla senteze ulaşmada, hayatı doğal akışında değerlendirmenizde emrinize amadedir. Neptün ise, maddi ve manevi yönde sizi huzurlandırıcı bir etkidir. Demek oluyor ki, hayatı kendi haline bırakarak, lezzetine varmakta yarar var. Yaşam tek düze değil biliyorsunuz. Sürekli farklı insanlarla, olaylarla karşılaşıyoruz. Ancak kendinden emin insan, panik olmuyor. Duruma uygun çözümler yaratabiliyor.

HAZİRAN Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 2-3-6-7-11-15-16-24-25-29-30
Zayıf Enerjili Günler : 13-19-20-27-28
Aşkta En Şanslı Günler : 15-16
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 9

Yeniay : 6-7-8
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 19-20-21
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön