HABER

'Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydın'ın lüks yat keyfi

Çiftlik Bank dolandırıcılığının bir numaralı ismi firari sanık Mehmet Aydın'ın yurt dışında lüks yatta keyif sürdüğüne dair yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Kurucusu olduğu Çiftlik Bank ile 132 bin 222 kişiden dolandırdığı 1 milyar 139 milyon 972 bin TL para ile yurt dışına kaçan ve hakkında kırmızı bülten çıkarılan 'Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydın'ın yurt dışındaki lüks yaşamına devam ediyor.

LÜKS YATTA KEYİF SÜRÜYOR

Yeni çıkan görüntülerde, Uruguay başta olmak üzere Brezilya ve Arjantin gibi Güney Amerika ülkelerinde bulunduğu, yakalanmamak için sık sık yer değiştirdiği belirtilen Mehmet Aydın'ın eski eşi Sıla Aydın'a aldığı lüks yatta keyif sürdüğü görülüyor. Aydın çifti lüks yatta dolandırdıkları paralarla keyif sürerken kameralara poz veriyor.

1

3

4

5

DAVADA TUTUKLU SANIK KALMADI

Bu arada kurucusu Mehmet Aydın ile birlikte 5'si firari, 2'i tutuklu 48 sanıklı Çiftlik Bank davasının dün görülen duruşmasında tutuklu sanıklar Savaş Yıkılmaz ve Cudi Cumhur Yurdakul'un tahliyesine karar verildi. Böylece davada tutuklu sanık kalmadı.

Kaynak: DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 172 yorum
Ye tosuncuk ye. Bu malların paraları sana annenin ak sütü gibi helaldir.
hörmet ederim,büyüğümüzsün...
Ohh Maşallah Tosunuma, Paran Bitince Yine Gel Aslanım, Memleket te Bu Kadar Keriz Varken, Para Sıkıntısı Çekmezsin, Afiyet Şeker Olsun..!!!
Geri Dön