HABER

Mehmetçik'ten tezkere marşı: Geliyoruz Amerikan conisi

2009 yılında video paylaşım sitelerine yüklenen komandoların tezkere töreninde söylediği marş bugünlerde sosyal medyada gündeme oturdu. ABD ile Türkiye arasında yaşanan gerginlik, FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in sınır dışı edilmemesi ve YPG'ye verilen silahlarla doruğa ulaşırken, videonun yaşanan bu olayların sonrasında yeniden gündeme gelmesi de dikkat çekti. İşte sosyal medyada en çok paylaşılan görüntülerden biri haline gelen ve içinde Sıkı dur geliyoruz Amerikan Conisi" geçen marş..."

Video paylaşım sitesi 2009 yılında yüklenen bir videoda Komandoların tezkere töreninde söylediği marş, bugünlerde sosyal medyada gündeme oturdu.

ABD ile Türkiye arasında yaşanan gerginlik, Gülen’in sınır dışı edilmemesi ve YPG'ye verilen silahlarla doruğa ulaşmıştı. Videonun yaşananların ardından yeniden gündeme gelmesi dikkat çekti.

Mehmetçik'in düzenlediği tezkere töreninde söylediği içinde "Sıkı dur geliyoruz Amerikan Conisi" geçen marş, son günlerde sosyal medyada en çok paylaşılan görüntülerden oldu.

Geri Dön