KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Ne batık kalır ne de kuruluk! Tüm problemleri pul pul dökecek

  Kadınlar ciltlerinin yaz kış pürüzsüz olmasını istiyor. Ancak özellikle bacak bölgesinde batık, tavuk derisi görünümü ve çilek bacak gibi problemler görünebiliyor. Uzmanlar bu problemlerden kurtulmak için mutlaka düzenli olarak peeling yapmanız gerektiğini belirtiyor. Evde yapacağınız peeling tarifi ile vücudunuzu pürüzsüz ve yumuşacık yapabilirsiniz.

  Ne batık kalır ne de kuruluk! Tüm problemleri pul pul dökecek

  Cilt bakımında peeling oldukça önem taşıyor. Cildin çok daha yumuşak, nemli ve pürüzsüz olmasını sağlayan peelingi düzenli olarak yapmak gerekiyor. Pürüzsüz tene sahip olan kadınların ortak sırrı olarak görülen peeling en iyi evde doğal ürünler ile yapılıyor. Evde yapacağınız peelingin ardından cildinize uygun nemlendiriciyi sürerek cildinizin daha uzun süre yumuşak kalmasını sağlayabilirsiniz.

  DOĞAL PEELİNG TARİFLERİ

  DENİZ TUZU

  Ekran görüntüsü 2022-10-14 191404

  Bu ovma cildin yüzeyindeki tüm kiri ve yağı etkili bir şekilde temizlemeye yardımcı olabilir. Cildinize zarar verebileceğinden kaba tuzlar değil, öğütülmüş deniz tuzu kullanın. Ayrıca tuz, anti bakteriyel özelliklere sahiptir ve belirli cilt rahatsızlıklarınız varsa iyi bir seçenek olabilir.

  KAHVE TELVESİ

  Ekran görüntüsü 2022-10-14 191448

  Bu, kullanabileceğiniz başka bir ovmadır. Kahve tozunun granülleri, vücudu iyice fırçalamaya ve cildin yüzeyindeki tüm kir ve yağı temizlemeye yardımcı olabilir. Üstelik kahvenin kokusu gerçekten çok güzel.

  BAL VE ŞEKER PEELİNGİ

  Ekran görüntüsü 2022-10-14 191523

  Şeker harika bir eksfoliyandır ve balın cilt rahatsızlıklarına yardımcı olabilecek antibakteriyel özellikleri vardır. Ayrıca bal cilt için besleyicidir ve bu peelingi kullanmak yağ, kir ve ölü cilt hücrelerinden kurtulmanıza yardımcı olabilir.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler