HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Son dakika | Şimdi de köyü tamamen ateşe verdiler! MSB: "PKK'lı teröristler mühimmat depolarını havaya uçurdu"

Son dakika haberi: Milli Savunma Bakanlığı, terör örgütü PKK'nın köylerdeki mühimmat depolarını patlattığını açıkladı. Bakanlıktan yapılan açıklamada "Her türlü alçakça plana rağmen kaçacak yerleri olmadığını anlayan PKK’lı teröristler, şimdi de Dergele ve Miska köylerindeki mühimmat depolarını havaya uçurdu. Köylülerin hayatını hiçe sayarak köy içindeki mühimmat depolarını patlatan teröristler, Dergele köyünü ise tamamen ateşe verdi" dendi.

Son dakika | Şimdi de köyü tamamen ateşe verdiler! MSB: "PKK'lı teröristler mühimmat depolarını havaya uçurdu"

Son dakika haberi: Terör örgütü PKK'nın Irak'ın kuzeyindeki Dergele ve Miska'daki saldırılarına ilişkin Milli Savunma Bakanlığından açıklama geldi. Bakanlıktan yapılan açıklamayla birlikte görüntülere de yer verildi.

Ekran görüntüsü 2024-07-03 114903

"ORMANLARI ATEŞE VERMEYE BAŞLAMIŞLARDI"

Sosyal medyadan "PKK’lı teröristler şimdi de köylerdeki mühimmat depolarını patlatıyor" başlığıyla paylaşılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Irak’ın kuzeyindeki köylere giren ve sivilleri kalkan yaparak birliklerimize havan atışı yapan teröristler, yerlerinin tespit edilememesi için ormanları ateşe vermeye başlamıştı.

Ekran görüntüsü 2024-07-03 130114

"KÖYLÜLERİN HAYATINI HİÇE SAYDILAR"

Her türlü alçakça plana rağmen kaçacak yerleri olmadığını anlayan PKK’lı teröristler, şimdi de Dergele ve Miska köylerindeki mühimmat depolarını havaya uçurdu. Köylülerin hayatını hiçe sayarak köy içindeki mühimmat depolarını patlatan teröristler, Dergele köyünü ise tamamen ateşe verdi.

Ekran görüntüsü 2024-07-03 130108

"TSK OPERASYONLARINA DEVAM EDİYOR"

Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ise masum sivillere, çevreye ve doğaya zarar gelmemesi için operasyonlarına dikkatli şekilde devam ediyor. Teröristler ne yaparsa yapsın, kendilerini bekleyen sondan kurtulamayacak!"

Ekran görüntüsü 2024-07-03 130133

Bu içerik Hazar Gönüllü tarafından yayına alınmıştır

En Çok Aranan Haberler