HABER

Özdağ'ı kızdıran soru: Basın toplantısını kesti, ilçeden ayrıldı

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ bazı temaslarda bulunmak üzere Aydın'ın Kuşadası İlçesine gitti. Belediye binası önünde açıklama yapan Özdağ burada bir gazeteciye sinirlendi ve "Bu nasıl soru?" diyerek tepki gösterdi. Gazetecilerin ardından partiyle ilgili bazı sorular sorması üzerine Özdağ basın toplantısını keserek, ilçeden ayrıldı.

Özdağ'ı kızdıran soru: Basın toplantısını kesti, ilçeden ayrıldı

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Aydın'ın Kuşadası ilçesinde belediye binası önünde yaptığı basın açıklamasında 12 Nisan'da evinin önünde bir grup tarafından darp edilen gazeteci, yazar Ergün Poyraz'a destek verdi.

"YASAL TAKİPÇİSİ OLACAĞIM"

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Aydın'ın Kuşadası ilçesine geldi. Önce sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Özdağ, ardından Kuşadası Belediyesi Ana Hizmet binası önünde açıklamalarda bulundu. Geçen 12 Nisan'da evinin önünde saldırıya uğrayan gazeteci, yazar Ergün Poyraz'a destek veren Özdağ, konunun sonuna kadar yasal takipçisi olacağını kaydetti.

"BU NASIL BİR SORU?"

Özdağ, açıklamalarda bulunurken bir gazetecinin sorusu üzerine ortam gerildi. Gazetecinin, "Ergün Poyraz hakkında da şantaj, tehdit ve hakaret davaları var. Bu konuda Uşak'ın Eşme ilçesinde yarın davası olacak. Bu konuda hakkında ne düşünüyorsunuz" diye sorması üzerine Özdağ, "Bu nasıl bir soru" diyerek, tepki gösterdi.

22

Basın mensuplarının "Partinizin ilçe örgütlenmesini tamamlamadınız mı? İl başkanınız ve ilçe yönetiminizde bazı üyelerin istifası hakkında açıklamanız ne olacak?" soruları üzerine Özdağ basın toplantısını keserek ilçeden ayrıldı. (DHA)

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler