HABER

Sakarya'da fuhuş operasyonu! Çok sayıda kişiye gözaltı

Sakarya'da düzenlenen fuhuş operasyonunda 1'i yabancı uyruklu kadın ve 5 erkek olmak üzere 6 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerden 2'si tutuklanırken 4'ü adli kontrolle serbest bırakıldı. Fuhuş yaptığı belirlenen 7 yabancı uyruklu kadın ise sınır dışı edildi.

Sakarya'da fuhuş yaptırdığı belirlenen kişilere yönelik operasyon düzenlendi. 6 adrese eş zamanlı baskında gözaltına alınan 6 kişiden 2'si tutuklandı. Öte yandan Fuhuş yaptığı belirlenen 7 yabancı uyruklu kadın ise sınır dışı edildi.

AW773258_02

GÖZALTINA ALINDILAR

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekiplerince şehir genelinde 6 adrese eş zamanlı fuhuş operasyonu gerçekleşti. Gerçekleşen operasyonda, 1 ruhsatsız av tüfeği, çok sayıda sim kart, cep telefonu ve laptop ile bir miktar para ele geçirdi. Fuhuş yaptırdığı tespit edilen 1'i yabancı uyruklu kadın ve 5 erkek olmak üzere 6 şüpheli de gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden yabancı uyruklu kadın ile bir erkek tutuklanırken diğer şüpheliler adli kontrolle serbest kaldı.

AW773258_05

SINIR DIŞI EDİLDİLER

Ayrıca, fuhuş yaptığı belirlenen yabancı uyruklu 7 kadın ise sağlık kontrolünden geçirildikten sonra sınır dışı edildi.

AW773258_03 (1)

Kaynak: İHA

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler