HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Selvi Kılıçdaroğlu'nun Rize'de kadınlarla diyaloğu dikkat çekti! Sosyal medyaya damgasını vuran sohbet

İçerik devam ediyor
İçerik devam ediyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu da yurdun farklı illerinde vatandaşlarla bir araya geliyor. Rize ziyaretinde Selvi Kılıçdaroğlu'nun kadınlarla diyaloğu sosyal medyada gündem oldu.

Kemal Kılıçdaroğlu cumhurbaşkanı adayı olarak il il ziyaretlerini sürdürürken Selvi Kılıçdaroğlu da sahaya indi. Bu kapsamda Rize'nin Ardeşen ilçesine gelen Selvi Kılıçdaroğlu'nun başörtülü iki kadınla konuşması dikkat çekti.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

vmöcxn

"DAHA FAZLA DİNLEMELİYDİK"

Selvi Kılıçdaroğlu ile sohbet eden 2 kadından biri "İnsanlar patlamaya hazır bomba gibi" derken Selvi Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

1

"Karşılıklı saygı duymak, dinlemek çok önemli. Daha fazla dinlemeliydik. Dinlediğin zaman birçok şey kendiliğinden değişebiliyor. Tam olarak karşı tarafın ne olduğunu anlayabiliyorsunuz. Şimdiye kadar pek öyle olmadı yani. Hiç dinlenmedi. İnşallah bundan sonra öyle olmayacak."

2

"ÖYLE UMUT EDİYORUZ, BAHAR GELECEK"

Kadınlardan biri Kılıçdaroğlu'nun bu sözlerine "Öyle umut ediyoruz. Huzur gelecek, bahar gelecek. Hep birlikte sevineceğiz, tüm Türkiye olarak" diyerek yanıt verdi.

3

En Çok Aranan Haberler