KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sizi olduğunuzdan daha da ince gösterecek iki bedene kadar ufalma garantili korseler

  Her daim ince ve formda görünmeyi kim istemez ki? Fit bir görünüm için diyet ve egzersizin yanı sıra inceltici korseler de imdadımıza koşuyor. Sıkılaştırıcı ve inceltici korseler sayesinde anında olduğunuzdan iki beden ince görünmek mümkün! Siz de her daim fit ve ince görünmek istiyorsanız sizin için hazırladığımız korse önerilerine göz atmaya ne dersiniz?

  Sizi olduğunuzdan daha da ince gösterecek iki bedene kadar ufalma garantili korseler

  Olduğunuzdan daha ince mi görünmek istiyorsunuz? Bunun için vücudu sararak olduğundan daha ince gösteren korseleri tercih edebilirsiniz! Farklı kıyafetlerin içine giyebileceğiniz çeşitli korseler sayesinde kendinizi formda hissedebilir, ince bir görünüme kavuşabilirsiniz. Gelin, sizi olduğunuzdan çok daha ince gösterecek mucizevî korseleri birlikte inceleyelim!

  1. Kusursuz bir görünüm için: YAMUNA KORSE Şekillendirici Premium Korse


  Sizi olduğunuzdan daha da ince gösterecek, 2 bedene kadar ufalma garantili korseler

  Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

  Sizi olduğunuzdan ince gösterecek, harika bir korse modeli arıyorsanız tereddüt etmeden seçebileceğiniz alternatiflerden biri YAMUNA KORSE Şekillendirici Premium Korse olabilir. Duruş pozisyonunu destekleyen yedi adet baleni ve sıkılaştırıcı etkisiyle gün boyu dik durmanızı destekleyen modelin üçlü ön kopçası korseyi kolaylıkla giyip çıkarmanızı sağlıyor. Üç katmanlı yapı ile tasarlanmış model, harika bir sıkılaştırma sağlarken en alttaki pamuklu katman yapısı sayesinde cildinizin kuru kalmasını sağlıyor.

  Ürünü İncele

  2. Fit görünüm ve konfor bir arada: Mistirik Kadın Lazer Kesim Paçalı Korse


  Adsız tasarım - 2023-05-29T155510.056

  Vücudunuzu saran ve hatlarınızı belli eden giysilerinizin içinde bile olduğunuzdan daha ince görünmek istiyorsanız Mistirik Kadın Lazer Kesim Paçalı Korse sizin için harika bir alternatif olabilir. Lazer kesimi ve dikişsiz yapısıyla kıyafetlerin altından iz yapmayan model göbek, basen, bel ve üst bacak bölgesinde toparlama ve sıkılaşma sağlıyor. Hava alabilen kumaş yapısıyla günlük kullanımlarda da büyük konfor sağlayan model, dört mevsim gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir korse.

  Ürünü İncele

  3. İki beden incelin: LİNGERY HOUSE Lohusa Korse 2 Beden İncelten Yüksek Bel Lazer Kesim Dikişsiz Korse


  Sizi olduğunuzdan daha da ince gösterecek, 2 bedene kadar ufalma garantili korseler

  Doğum sonrası bile anında ince ve fit bir görünüme kavuşmak LİNGERY HOUSE Lohusa Korse 2 Beden İncelten Yüksek Bel Lazer Kesim Dikişsiz Korse ile mümkün! Normal doğum sonrası birinci geceden, sezaryen doğum sonrası ise dördüncü geceden itibaren gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz korse, dikişsiz yapısı ve lazer kesimiyle giysilerinizin üzerinden belli olmuyor. İki beden ince bir görünüm sağlayan korse modeline mutlaka göz atmanızı öneririz.

  Ürünü İncele

  4. Günlük kullanımda vazgeçilmez: Form Angel Kalın Askılı Korse Atlet


  Sizi olduğunuzdan daha da ince gösterecek, 2 bedene kadar ufalma garantili korseler

  Günlük giysilerinizin içine rahatlıkla tercih edebileceğiniz, sizi ince ve formda gösterecek bir korse arıyorsanız Form Angel Kalın Askılı Korse Atlet tam ihtiyacınız olan ürün! Normal atlet gibi giyilen ürün, olduğunuzdan iki beden ince görünmenizi sağlarken dikişsiz yapısı ve özel kesimiyle kıyafetlerinizin altından belli olmuyor. Hava alan kumaş yapısıyla cildinizin kuru kalmasını sağlayan model, gün boyu konforlu bir his sunuyor.

  Ürünü İncele

  5. Bir atletle fit görünüm: SAUNA SUIT Dikişsiz Toparlayıcı Örme Beyaz Kadın Atlet


  Adsız tasarım - 2023-05-29T155605.959

  Pratik bir şekilde giyebileceğiniz bir ürünle ince ve sıkı bir görünüme kavuşmak istiyorsanız SAUNA SUIT Dikişsiz Toparlayıcı Örme Beyaz Kadın Atlet tam size göre! Göğüsten itibaren tüm üst bedeninizi sararak sıkı bir görünüm kazandıran model atlet formundaki yapısıyla her kıyafetin içine rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir ürün. Son derece pratik bir kullanıma sahip olan ürün ipeksi dokusuyla ve terletmeyen yapısıyla gün boyu konfor sunuyor.

  Ürünü İncele

  6. Mucize etki: Erdoğan Çarşı 2 Beden İncelten Siyah Tayt Korse


  Adsız tasarım - 2023-05-29T155703.054

  Hem mide ve karın hem bacak bölgesinde anında fit ve ince bir görünüme kavuşmak istiyorsanız Erdoğan Çarşı 2 Beden İncelten Siyah Tayt korseye bir şans vermelisiniz! Tüm vücudu saran yapısı sayesinde tüm vücutta toparlayıcı ve şekillendirici etkiye sahip olan tayt korse, üst bedende mide bölgesinde başlayan toparlayıcı etkisini karında, belde ve bacaklarda sürdürüyor. Korse sayesinde olduğunuzdan iki beden daha ince görünebilirsiniz!

  Ürünü İncele

  7. Anında inceltici: Bel Destekleyici İnceltici Sıkılaştırıcı Askılı Doğum Sonrası Latex Korse


  Sizi olduğunuzdan daha da ince gösterecek, 2 bedene kadar ufalma garantili korseler

  Özellikle doğum sonrası hızlı bir şekilde ince bir görünüme kavuşmak istiyorsanız EmbaKorse Bel Destekleyici İnceltici Sıkılaştırıcı Askılı Doğum Sonrası Latex Korse'ye mutlaka göz atmanızı öneririz. Yedi adet kırılmaz çelik baleni bulunan ürün, ince bir görünüm kazandırmanın yanı sıra çelik balenleri sayesinde dik bir duruş sağlayarak postür bozukluklarını düzeltmeye yardımcı oluyor. Korsenin temizliğini sağlamak için günlük olarak havalandırabilir veya nemli bir bezle silebilirsiniz.

  Ürünü İncele

  8. Üç bölgede birden incelik: Ten Korse Kadın


  Sizi olduğunuzdan daha da ince gösterecek, 2 bedene kadar ufalma garantili korseler

  Tüm giysilerinizin altına giyebileceğiniz, olduğunuzdan daha ince bir görünüme kavuşmanızı yardımcı olacak bir diğer korse önerimiz ise Ten Korse. Mayo formundaki ürün, kendinden sütyenli yapısıyla tüm üst vücudunuzda fark edilir bir incelme sağlıyor. Özel toparlayıcı kumaş yapısıyla karın yanlarını ve bel bölgesini çok etkili bir şekilde toparlayıp şekillendiren korse özel kesimiyle kalça bölgesini de şekillendiriyor.

  Ürünü İncele

  9. Tüm vücut tipleri için ideal: SEBURAM Dikişsiz Toparlayıcı İnceltici Slip Korse


  Adsız tasarım - 2023-05-29T155849.875

  Hem karın hem kalça bölgesinde sıkı ve ince bir görünüme kavuşmak istiyorsanız SEBURAM Dikişsiz Toparlayıcı İnceltici Slip Korse hayallerinizdeki ürün olabilir. Yüksek bel kesimi, dikişsiz kenarları ve kaymayı önleyen silikon yapısıyla son derece konforlu bir kullanıma sahip olan korse modeli anında iki beden küçülmenizi sağlıyor. Tüm vücut tiplerine uyacak şekilde tasarlanmış korse modelini ister spor yaparken ister günlük işlerinizi yaparken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Ürünü İncele

  10. Çamaşır rahatlığında: Steve Wolls Kadın Beyaz Bel Toparlayıcı İnce Korse


  Sizi olduğunuzdan daha da ince gösterecek, 2 bedene kadar ufalma garantili korseler

  Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

  Konforunuzdan ödün vermeden anında incecik bir görünüme kavuşmak istiyorsanız Steve Wolls Kadın Beyaz Bel Toparlayıcı İnce Korse'ye mutlaka göz atmanızı öneririz. Göbek üstü hizasındaki yüksek bel kesimi ve ince kumaşıyla özellikle alt karın bölgenizi başarılı bir şekilde toparlayan korse modelini hem günlük giysilerinizin hem abiyelerinizin altına giyebilirsiniz. Hareket özgürlüğünü kısıtlamayan korseyi dilerseniz spor yaparken de spor kıyafetlerinizin içine giyebilirsiniz.

  Ürünü İncele

  Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler