Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn doğum gününü küvet pozuyla kutladı! Köpüklerin arasında gizlemesine yeterli olmadı

  Sosyal medyada 'Barbi' lakabıyla tanınan ve yarım milyonu aşkın takipçisi bulunan Apollonia Llewellyn yeni yaşını da hayranlarıyla birlikte kutlamak istedi. Fenomen isim 24. yaşına köpük dolu bir küvetin içinden girdi ve bu anları takipçilerine göstermeyi ihmal etmedi.

  Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanarak kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Apollonia Llewellyn yine takipçilerinin karşısına cesur bir pozla çıkmayı tercih etti. Fenomen isim son olarak doğum gününü kutlamak için yaptığı paylaşımda küvetin içinden poz verdi. Fenomen isim Instagram'ın topluluk kurallarına aykırı olmamak adına ise göğüslerini küvetin içinde bulunan köpüklerle kapatmayı denedi.

  BEĞENİ REKORU KIRDI

  kapak apollonia

  Sosyal medya fenomeninin küvetten yaptığı doğum günü paylaşımı kısa sürede kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başardı. Fenomen isim hayranlarının beğenisini kazanan paylaşımına, "Bölüm 24" notunu eklemeyi tercih etti.

  2

  Apollonia Llewellyn'in paylaşımı kısa sürede binlerce beğeniye ulaşırken sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü güzelliğini öven yorumlarda adeta birleşti. Fenomen ismin gönderisi doğum günü tebrik mesajlarıyla dolup taştı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler