Diyarbakır surlarına inen meleklerin sırrı çözüldü!

Facebook ve Twitter'da birkaç gündür herkesin tartıştığı ve çeşitli yorumlara neden olan 'Diyarbakır surlarına inen melekler' görüntüsünün bir ilahi grubunun klip çekimi olduğu iddia edildi. Diyarbakır surlarına uzak bir mesafeden çekilen görüntülerde, 5 tane beyaz elbiseli kadın görüntülenmişti. Görüntüler kısa sürede birçok kişi tarafından paylaşılmış ve tartışmalara neden olmuştu.

Sosyal medyada bir kaç gündür paylaşım rekoru kıran surlardaki meleklerin videosunun sır perdesi aralandı.

'DİYARBAKIR SURLARINA İNEN MELEKLER'

Facebook ve Twitter'da birkaç gündür herkesin tartıştığı ve çeşitli yorumlara neden olan 'Diyarbakır surlarına inen melekler' görüntüsünün bir ilahi grubunun klip çekimi olduğu iddia edildi.

TARTIŞMAYA NEDEN OLDU

Tartışmaya neden olan görüntülerde, Diyarbakır surlarına uzak bir mesafeden çekilen görüntülerde, 5 tane beyaz elbiseli kadın görüntülenmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
ülke olarak gündemimiz buydu teşekkürler 1 haftadır merakından uyuyamayanlar yemekten aştan kesilenler vardı hepsi rahatladı
MELEKLERİN ÜLKEMİZDE İŞİ NE? MELEKLER ARAP İŞİ DEĞİLMİ? ÜSTELİK MUHAMMED VE KONAKLADIĞI MAĞARA DIŞINDA MELEK GÖREN DUYAN VARMI? MELEKLER AKSARAYA DA GÖRÜNMÜŞ OLSA İNANIRDIM, ALLAHIN VASIFLARINI TAŞIYANA GELMİŞ DERDİK AMA GELE GELE DİYARBAKIRA GELMİŞ, :)))
yersoyersoy sen Müslüman bile olamazsın sen mahluksun insan bile değilsin yazık ve Diyarbakır'ı küçümsüyorsun Diyarbakır peygamberler şehir be ahmak adam
@yersoyersoy tövbe tövbe. Sen zaten melek göremeyeceksin çokda şaapma!..
@hayalbahcem.tk müslüman olup 7 yaşındakine nikah kıymaktansa olmasam daha iyi
@yersoyersoy Hem meleklere inanmıyorsun arapların işi diyorsun hem de gele gele diyarbakıramı geldi diyorsun! senin türün hangi tür bilemedim bence test edilmelisin.
@yersoyersoy cehenneme inanıyor musun bilmiyorum ama inansanda inanmasanda bu söylemlerin için orada ceza çekeceğin kesin
@yersoyersoy bu ülke senin mi Bé Müslüman Asıl Misafir Bizi
BİRGÜN GERÇEK OLUCAK ALLAHA 'A KARŞI ÇIKANLARI HELAK EDİCEK GÖRECEKSİNİZ
MİLLET GİDER MERSİNE BİZ GİDERİZ TERSİNE HESABI... GİTTİKÇE GERİLEMEYE BAŞLADIK YAA...
Huridir huri
önce yıkarlar sonra DİN İSTİSMARI yaparlar aziz nesinin ÜLKESİNDE
inanç felan kalmadı ulan
Yani? Millet melek bekledi, çıkan kelek mi oldu diyorsunuz?
Diğer Haberler