Bill Gates tarih verdi: Koronavirüs salgını ne zaman bitecek?

Bill Gates koronavirüs salgını hakkında bir kez daha konuştu. Salgın boyunca adı sık sık gündeme gelen Bill Gates, pandeminin bitişi için tahminini açıkladı.

Bill Gates tarih verdi: Koronavirüs salgını ne zaman bitecek?

Bill Gates koronavirüs döneminin en tartışılan isimlerinden biri. Zira bazı komplo teorisyenleri salgını Bill Gates'in çıkarttığını, Gates'in insanlara koronavirüs aşısı yoluyla çip takacağını iddia ediyorlar. Bill Gates ise neredeyse her açıklamasında bu konuyu yalanlıyor ve koronavirüs hakkındaki önemli öngörülerini paylaşıyor. Tıpkı son açıklamasında yaptığı gibi.

İŞTE BİLL GATES'E GÖRE SALGININ SONA EREBİLECEĞİ TARİH

Koronavirüs salgını ne zaman bitecek? sorusu hepimizin aklını kurcalıyor. Bill Gates ise bu sorunun cevabı için yeni açıklamalarda bulundu. Fox News Sunday'e konuşan Microsoft'un eski patronu koronavirüsün 2022'de sona erebileceğini söyledi. Ayrıca ünlü isme göre bu tarih en iyi senaryoda ortaya çıkan bir tarih. Bu, yaşanabilecek herhangi bir durumun Bill Gates'in tahmin ettiği tarihi öteleyebileceği anlamına geliyor.

Bill Gates koronavirüs

EN AZ BİR YIL DAHA GEREKİYOR DEDİ

Koronavirüs aşısı için de konuşan Bill Gates, aşının 2021'in ilk aylarında kullanıma girmesini beklediğini açıkladı. Fakat Gates'e göre aşıdan sonra hayatın normale dönmesi için en az bir yıla daha ihtiyaç var. Bu da 2022'nin sonlarına doğru koronavirüsten kurtulabileceğimiz anlamına gelebilir. Tabi Gates'in de altını çizdiği en iyi senaryo kısmını atlamamak gerek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 51 yorum
2023 DESEYDİ DAHA TUTARLI OLURDU. HEM DE BAZILARINA GÜN DOĞARDI VİRÜSÜ BİZ YOK EDERİZ KAMPANYASI BAŞLARDI.
eyyy coronaaaa
baskanlik geldi dolar dusecek dediler dusmedi simdi 2023 oy ver dusecek diyecekler 20 tl olucwk sonra oyle gidecek
Ak-covid olur o Zaman :)))
@aliosmansengul peki sizin başkanınız mı düşürecek nerde o babayiğit ancak muhalefet olursunuz bu da düşürmez
aynen senin gibilerde inanirdi
ne kadar ucuz düşünüyosun farkındamısın senin gibilerle nereye kadar ya
@aliosmansengul Global ve beşeri bir değer taşıyan haberin içine politika gibi gündelik ve atışma dolu bir konuyu katmak pek anlamlı olmamış.
Her kahvehanede yeni iskambil kağıdı açılsın diyen kemal mı yönetsin diyosun yani bu ülkeyi :)
virüsün imalatcısı kendisi bence. ne zman biteceğinide biliyor. çünkü arkadan başka virüs salacak piyasaya. merak etmeyin "Allah"ın da bir planı var .
nufus azalana kadar bu devam eder.kontrolsuz nufus artışı var.dogal kaynaklar azaldıgi icin vede kutuplarin erimesiyle beraber kendi kafalarina gore azaltmak istiyorlar
@bycinno Dünya 6 milyar yıldır uzayda dönüyor Bir şeyin değiştiği yok ...
@bycinno Önceden, 2021 sonbaharında salgının biteceğini söylüyordu. Şimdi ise, 2022'de biteceğini dile getirmiş. Bu alametler, pek de virüs imalatçısı bir kişinin söylemlerine delalet etmiyor gibi. İmalatçı insan, niçin ikide bir fikir değişsin? Kaldı ki, profesyonel bir kişi, niçin yapacağı saldırıyı önceden söylesin? Savaşta olsanız, düşmana kamplarını basacağınızı haber eder misiniz? Ya da bir satranç maçında olsanız, rakibinize vezirini alacağınızı söyler misiniz? Gerçekten çıkarmış bile olsa, niçin 5 sene önceden dünya medyasına demeç versin? Saklar, konuşmaz. Ortada görünmez!
senin parmağın mı var yoksa nerden biliyorsun
@obbg35 Okuduğunuzu anlamamak problemi mevcut. Bakın, ne yazıyor, "Bu, yaşanabilecek herhangi bir durumun Bill Gates'in tahmin ettiği tarihi öteleyebileceği anlamına geliyor!" Tahmin diyor, tahmin efendim. Türkçe'niz kaç efendim? Tahmin etmek, bir öngörüdür, önbilgi değildir.
@yunusemreyucebas sen bilinin akrabasımı oluyosun kardeşim... yoksa redaktörü mü?
@vendetta24 Hiçbir şeyi. Sadece okuduğunu yeterince idrak etmeyen ve yorum yapan kimselere hakikati göstermeye çalışıyorum.
@yunusemreyucebas yakında siyasete atılırsın o zaman
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler