HABER

CHP lideri Baykal Antalya'da

ANTALYA (İHA) - Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından yaptırılan ATSO Günübirlik Tesisleri törenle hizmete girdi.

Açılış törenine Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı (CHP) Deniz Baykal, Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkan Yardımcısı Hasan Subaşı, Antalya Valisi Ertuğrul Dokuzoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kumbul ve ATSO üyeleri katıldı.
Açılış konuşlmasını yapan ATSO Başkanı Menderes Türel, tesisin 5 ayda tamamlandığını belirtti. Mimari açıdan tesisin görüntü kirliliği yapmamasına azami dikkat sarf edildiğini belirten Türel, "Antalya'ya yakışan bir eser kazandırdık. 5 milyon turist karşılayan Antalya'da, tesisimizin en iyi şekilde değerlendirileceğine inanıyoruz. Tesisten tüm Antalyalılar indirimli olarak yararlanacaktır" dedi.

Açılışa konuk olarak katılan CHP Lideri Deniz Baykal da Antalya'ya güzel bir tesis kazandırılmasından mutluluk duyduğunu ifade ederek, "ATSO meslek çıkarlarını korumakla görevlidir. Kendilerinin Antalya'ya hizmet etme coşkusunda olduklarını görüyorum. Bu tesis, ATSO'nun kendisini bir kez daha tanıtmasında faydalı olmuştur. Antalya'nın genel görüntüsüne zarar vermeden böylesi bir tesis yapmış olmaları büyük bir başarıdır" diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından CHP Lideri Deniz Baykal, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, ATSO Başkanı Menderes Türel ve Vali Ertuğrul Dokuzoğlu tarafından açılış kurdelesi kesildi. Daha sonra CHP Lideri Deniz Baykal ve beraberindekiler tesisi gezerek bilgi aldı.
Baykal, gazetecilerin muhtemel Irak operasyonu ve gündemdeki konularla ilgili sorularını ise yanıtsız bıraktı.
Gençlik Mahallesi'nde açılan tesis 5 bin metrekarelik yeşil alan ve bin metrekarelik inşaat alanına sahip. Tesiste 200 kişilik restoran, 100 kişilik konferans salonu, toplantı salonu, televizyon odası ve yüzme havuzu bulunuyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön