HABER

Dalgın anne, bebeğini önce düşürdü sonra üstüne bastı

Küçükçekmece'de kaldırımdan yola inen Suriyeli anne, bebeğini arabasından düşürdü. Bebeğin düştüğünü fark etmeyen kadın, arabayla üstünden geçti. Dalgın anne çocuğun düştüğünü, üstüne basınca fark ederken, o anlar kameralara yansıdı.

Olay dün sabah saatlerinde Mehmet Akif Mahallesi'nde meydana geldi. Suriye uyruklu anne, arabaya koyduğu bebeğiyle yola inmek istedi. Arabada kemeri bağlanmayan bebek, yola düştü. Bebeğin düştüğünü görmeyen anne bebek arabasıyla üzerinden geçti. Daha sonra kendisi de bebeğin üstüne basınca düştüğünü fark etti. Bebeği yerden kaldıran kadın, hastaneye götürdü. Yaşanan bu anlar ise bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

"ÜZERİNDEN GEÇMEK ZORUNDA KALDI"

İş yerinin önünde yaşanan olayı anlatan Adnan Poyraz, "Sabah saatlerinde Suriye uyruklu bir kadın kaldırmadan geçmek istedi. Bebek arabasının kelepçelerini bağlamadığı için çocuk yere düştü. Fark etmemişti. Bu nedenle üzerinden geçti. Çocuğu ardından alıp hastaneye götürdü. Çocuğun durumunda bir şey yok." dedi.

5590d50da2e21ee63315b29c18c247b6

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
işleri güçleri belli zaten
Allah sana merhamet vicdan versin, kedi bile o hayvan dediğimiz kedi bile yavrusunu ağzında gezdiriyor.!
@sari_ismail_1970 sana da sağduyu ve izan versin.kaza olmuş,herşey insanlar için,her an herkesin başına benzer kazalar gelebilir,oturduğun yerden kadının merhametini sorguluyosun
Sanki taşın üstünden geçiyor .
Geri Dön