HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Deve küçük çocuğu ağzına alıp havaya kaldırdı! Yer: Denizli... Korkunç anlar kamerada

İçerik devam ediyor
İçerik devam ediyor

Denizli'deki hayvanat bahçesinde dehşete düşüren bir olay meydana geldi. Yasak olmasına rağmen bir çocuk, deveye fazla yaklaştı, bunun ardından korkunç anlar yaşandı. Deve tarafından boynundan ve başından ısırılan çocuğu deve havaya kaldırdı. Babasının dikkati sayesinde hayvanın ağzından kurtarılan çocuk az kalsın canından oluyordu. Feci olay saniye saniye kameralar tarafından kaydedildi.

Kan donduran korku dolu dakikalar Denizli'de yaşandı. Denizli’de bulunan bir hayvanat bahçesinde 2 gün önce meydana gelen olayda; ailesi ile birlikte gezmeye giden 10 yaşlarındaki çocuk büyük bir tehlike atlattı. Çeşitli hayvanları ziyaret ettikten sonra devenin yanına giden çocuk, burada hayatının unutulmaz ve korkunç anlarından birini yaşadı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

AW876654_02

DEVE BAŞINDAN VE BOYNUNDAN ISIRDI

Yasak olmasına rağmen develere fazla yaklaşan çocuk, devenin aniden başından ve boyun kısmından ısırması sonucu ayakları yerden kesilerek havaya kalktı.

AW876654_01

AİLESİ, ÇOCUĞU DEVENİN AĞZINDAN ALDI

Bir anlık şok geçiren aile, havaya yükselmeye devam eden çocuğu devenin ağzından almayı başardı. Acılar içinde kalarak ağlamaya başlayan çocuk, şok geçirdiği yerde ailesi tarafından sakinleştirildi. İhbar üzerine bölgeye giden sağlık görevlileri, yaralı çocuğu hastaneye kaldırdı. Burada tedavi altına alınan çocuğun durumunun iyi olduğu öğrenildi.

AW876654_03

Öte yandan, devenin çocuğu ısırıp havaya kaldırması ve ailenin devenin ağzından çocuğu alması kameralara yansıdı. (İHA)

AW876654_04

AW876654_05

En Çok Aranan Haberler