KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Diş iltihabını ve ağrısını geçiren mucize karışım! Anında etki ediyor

  Diş eti iltihabı ve ağrısı hayat kalitesini olumsuz etkileyen acı verici durumlardır. Ancak, doğal ve hızlı bir şekilde bu ağrılardan kurtulmak mümkün. İşte tam da burada devreye giren bir mucize karışım var. Bu karışımın diş iltihabını ve ağrısını anında hafiflettiği iddia ediliyor. Doğal içeriğiyle dikkat çeken bu karışımın içeriğinde bulunan maddeler, ağrıyı hızla dindirme ve iltihabı azaltma konusunda etkili olabilir. Diş ağrısı ve iltihabına acil çözüm arayanlara mucize karışım haberimizde.

  Diş ağrısı ve iltihabı, aniden ortaya çıkabilen rahatsız edici bir durumdur. Ağrınızı hafifletecek hızlı bir çözüm mümkün mü? İşte bu noktada, iddia edilen bir mucize karışım devreye giriyor. Bu karışımın, diş iltihabı ve ağrısını anında hafiflettiği söyleniyor. İçeriğindeki doğal bileşenler, ağrıyı ve iltihabı azaltmaya yardımcı olabilir. Diş sağlığı sorunlarında anlık rahatlama sağlayan bu karışımın içeriği ve nasıl kullanıldığı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız haberimize göz atabilirsiniz.

  diş eti kanaması tartar

  Diş eti iltihabı bakteriyel bir enfeksiyona bağlı olarak oluşur. Bazen etkileri geçici olsa da bazen de bu iltihaplar, oldukça rahatsızlık veren boyuta ulaşır. Şişlik, kızarıklık ve hassasiyet gibi diş eti iltihabı belirtileri yaşanması durumunda bu tarifi deneyebilirsiniz.

  DİŞ ETİ İLTİHABI VE AĞRISINI BİTİREN KARIŞIM

  MALZEMELER:

  kırmızı su

  YAPILIŞI VE UYGULANIŞI:
  Tüm malzemeleri sırasıyla bir cezvenin içerisine ekleyin. Limonu 3-4 parçaya bölerek ekleyebilirsiniz. Karışım 5 dakika kaynadıktan sonra ocağın altını kapatın. Karışım ılındıktan sonra sabah akşam gargara yapın.


  En Çok Aranan Haberler