HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Fiyatı 2447 TL'ye düştü! Cosori airfryerda kaçırılmayacak fırsat

Hem sağlıklı hem lezzetli yemekler hazırlamanın en pratik yolunu sunan Cosori airfryer kısa süreliğine indirime girdi. Az yağ kullanarak en lezzetli yemekleri hazırlayabileceğiniz, kalitesi ve dayanıklılığıyla bilinen Cosori airfryer ile sağlık dolu öğünlerin keyfini çıkarmak için acele edin. Bizden söylemesi, bu fırsat kaçmaz!

Fiyatı 2447 TL'ye düştü! Cosori airfryerda kaçırılmayacak fırsat

Sağlıklı beslenme alışkanlıkları giderek daha fazla kişinin önceliği hâline geliyor. Ancak sağlıklı yemeklerin lezzetli olması da oldukça önemli. Airfryerlar hem sağlıklı hem de lezzetli yemekler hazırlamanın en iyi yolunu sunuyor. Sıcak hava dolaşım teknolojisi sayesinde yemekleri çok az yağ kullanarak hazırlamanızı olanak sağlayan airfryerlar, yemekleri daha hızlı ve daha homojen pişirerek zaman da kazandırıyor. Patates kızartmasından tavuk kanatlarına, çıtır kabaktan böreğe, kekten yumurtaya kadar her şey kolayca hazırlamak isterseniz siz de mutfağınıza bir airfryer kazandırabilirsiniz. Piyasadaki en beğenilen Cosori airfryerı hazır indirimdeyken kaçırmayın!

1. Mutfağınızın yıldızı olacak: COSORI Sıcak Hava Fritözü 4,7 Litre Airfryer XXL

Adsız tasarım - 2023-03-09T161451.843

Ürün özellikleri

 • COSORI Sıcak Hava Fritözü, yağı en az %85 oranında azaltır.

 • Büyük kapasiteli; 2 ila 4 kişi için uygun.

 • Sıcaklığı 230 dereceye kadar çıkar.

 • Pişirme süresi normal sıcak hava fritözüne göre %20 daha hızlı.

 • En yeni patentli COSORI Air Whisper teknolojisini kullanır, böylece sesi 55 dB'nin altında tutulur, bu sadece normal bir iç mekan sohbetine karşılık gelir.

 • Kompakt yapısıya ve ergonomik bir tasarıma sahip.

 • Sepeti, temizliği kolaylaştırmak için yapışmaz bir kaplamaya sahip. Bulaşık makinesinde de kullanılabilir.

 • Dokuz pişirme fonksiyonuna sahip.

 • Uygulamasında 100 tarif bulunur.

 • Ömür boyu kullanım desteği sunar.

Kullanıcılar ne diyor?

 • "Kompakt, müthiş bir alet. Patates , köfte, hamsi, istavrit, sucuk, peynirli ekmek, börek yaptım. Kurutmadan dışı çıtır, içi yumuşacık. Ve pişkin olmasının tek yolu o 230 derece. Kısa sürede kurutmadan, mükemmel sonuç için tariflerden daha yüksek dereceler ve en son iki dakikası yüksek kızartma yapmak. Bunu diğer hiçbir popüler ve pahalı alette yapamazsınız. Sadece kurutursunuz."

 • "Malzeme kalitesi olarak iyi markalarla karşılaştırılabilinir. Ulaştığı ısı değerleri de güzel. Gerisi size kalıyor, muhtemelen birkaç pişirmenizde istediğiniz gibi olmayacak hatta yakacaksınız biraz daha pişireyim derken. Bir yerden sonra mutfakta eliniz ayağınız olacak."

 • "Ürün gerçekten çok başarılı. Ürün bize ulaştığı gün tavuk kanadı yaptık. Sonuç mükemmel. Patates kızartması kuzinede pişirilmiş gibi oluyor. Çok lezzetli. İkisinde de çok az yağ kullandık. Almak isteyenler gönül rahatlığıyla alabilir."
Ürünü İncele

Bu içerik 3 Ağustos 2023 tarihinde güncellenmiştir. İçerik güncellendikten sonra listelenen ürünlerin indirim oranlarında ve fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.

İndirim bittiyse üzülmeyin!

Günün fırsatları kapsamındaki indirimli ürünleri görmek için buraya tıklayın.

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.


Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler