KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Evinizi ısıtmanın sırrını paylaştı! Bu taktik doğal gaz faturanızı düşürebilir

  Kışın soğuklarının bastırmasıyla birlikte doğal gaz faturaları gelmeye başladı. Birçok vatandaş doğal gazı fazla yakmadan ısınmanın yolunu arıyor. Doğal gaz faturasından tasarruf yapmak ve doğal gazı fazla açmamak için çeşitli yöntemler bulunuyor. Bir sosyal medya kullanıcısı The Cosy Club, TikTok hesabı üzerinden etkili ısınma yöntemini paylaştı.

  Doğal gaz faturalarına her sene gelen zamlar cepleri yakmaya devam ediyor. Daha uygun bir şekilde ısınmak isteyen vatandaşlar evlerini sıcak tutacak yöntemler arıyor. TikTok hesabı üzerinden paylaşım yapan bir sosyal medya kullanıcısı faturaların düşmesini sağlayabilecek yöntemini açıkladı. Paylaştığı videoya "Gaz şirketleri bu cankurtaran hilesinden nefret edecek." diye yazdı.

  Ekran görüntüsü 2022-11-29 154547

  Fazla para harcamadan ısınmanın püf noktası mutfağınızdan geçiyor. Evinizin sıcaklığını artırmak için hemen hemen her evde bulunan alüminyum folyoya ihtiyacınız olacak. Tüyoyu paylaşan kullanıcı, “Sağlam bir parça koparın. Bu parçayı radyatörün arkasına itin. Ekstra ısının tadını çıkarın." tüyosunu verdi.

  Ekran görüntüsü 2022-11-29 154602

  BU ISINMA HİLESİNİ KULLANAN KİŞİLER SONUÇTAN MEMNUN

  Ekran görüntüsü 2022-11-29 154615

  The Cosy Club'ın yorumlar bölümünde şunlar yazıyordu: "Bunun eski bir hile olduğunu anlıyoruz, ancak insanların buna şimdi her zamankinden daha fazla ihtiyacı var!" Biri ısınma tüyosu için şöyle yazdı: "Bunu 22 yıldır yapıyorum, folyoyu her 4 haftada bir değiştiriyorum." Bir başkası şunları ekledi: "Eski usül hilesi işe yarıyor ama. hatta bazı insanlar sinyali uzatmak için onu WiFi'lerinin arkasına bile koydu.

  Vitrin

  DOĞALGAZ FATURASINI DÜŞÜRME TAKTİKLERİ

  En Çok Aranan Haberler