HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Fatih Portakal canlı yayında AK Parti'nin İstanbul, Ankara ve İzmir adaylarını açıkladı! "Gönülsüz ama emir demiri keser"

31 Mart'taki yerel seçimler öncesinde AK Parti'nin büyükşehirlerde kimleri aday göstereceği merak ediliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı ve Ankara adaylarını Pazar günü açıklayacaklarını duyurdu. Gazeteci Fatih Portakal ise sunduğu ana haber bülteninde "Artık netleşti gibi" diyerek AK Parti'nin İstanbul, Ankara ve İzmir'de kimleri aday göstereceğini tek tek açıkladı. Portakal, İstanbul'daki adayı söylerken "Gönülsüz ama emir demiri keser" dedi.

CHP'nin İstanbul'da Ekrem İmamoğlu, Ankara'da ise Mansur Yavaş'ı yeniden aday yapacağının kesinleşmesinin ardından gözler AK Parti'nin büyükşehir adaylarına çevrildi. AK Parti'de aday belirleme mesaisi devam ederken, yeni gelişmeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu. Erdoğan "Pazar günü İstanbul adayını duyacaksınız. Ankara adayını, seçim beyannamemizi, Ankara’da açıklayacağız. Pazar günü adayların hemen hemen yarısını açıklarız" açıklamasını yaptı. Sözcü TV'de ana haber bültenini sunan Fatih Portakal ise canlı yayında çok net ifadelerle AK Parti'nin 3 büyükşehirde adaylarının kimler olacağını açıkladı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

En Çok Aranan Haberler