Asma Kilit Haberleri

Cinsel ilişki oyunu kabusa döndü! Sevgilisi anahtarı alıp terk etti... Cinsel organında kalan asma kilidi çekiçle kırarak çıkarttılar

İspanya’nın Barselona şehrinde ismi açıklanmayan bir adam kız arkadaşıyla cinsel ilişki oyunu oynadığı sırada kavga etti. Sevgilisi anahtarla birlikte gidince adamın cinsel organında asma kilit takılı kaldı. Kilidi çıkartmayı başaramayan adam çareyi bir piercing ve dövme uzmanına gitmekte buldu. O anlar sosyal medyadan ifşa edildi.

Trend 22-06-2023 14:49

Hırsızları uzak tutmak için kullanabileceğiniz en iyi asma kilit önerileri

Uzun yıllardır hırsızlık olaylarından korunmak için asma kilitler kullanılıyor. Yıllar geçtikçe görünümü, sistemi, iç yapısı ve fonksiyonları değişen bu ürünler akıllara "En sağlam asma kilit hangisi?" sorusunu getiriyor. Sizin için birbirinden farklı ve sağlam asma kilitleri bir araya getirdik. İşte detaylar!

Haber 17-01-2023 16:22

Otel ziyaretlerinizi çile olmaktan çıkaracak seyahat ürünü önerileri

Otel ortamlarında evinizdeki konforu bulamayabilirsiniz. Ancak sık seyahat ediyorsanız aradığınız rahatlığı yakalamanın pek çok yolu var. Şişme ortopedik yastıktan termosa, şifreli asma kilitten seyahat havlusuna kadar keyifli bir seyahat süreci ve otel yaşamı geçirebileceğiniz ürünleri bir araya getirdik. Gelin, yardımcınız olabilecek kaliteli ürünlere hep birlikte göz atalım!

Haber 08-12-2022 16:35

Asma Kilit

Asma Kilit Hakkındaki Haberler Mynet'te. Asma Kilit Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.